Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żałuję, że mnie tam nie było. jestem za ochroną malutkich niewinnych dzieci, które się same na świat nie proszą. sama mam małe dziecko i nie wyobrażam sobie, żeby go nie było. wiem, że niektórzy mają ciężką sytuację ale to nie usprawiedliwienie by zabijać. polecam film "Niemy krzyk" na pozbycie się złych myśli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małpiarnia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karina 24 napisał:
żałuję, że mnie tam nie było. jestem za ochroną malutkich niewinnych dzieci, które się same na świat nie proszą. sama mam małe dziecko i nie wyobrażam sobie, żeby go nie było. wiem, że niektórzy mają ciężką sytuację ale to nie usprawiedliwienie by zabijać. polecam film "Niemy krzyk" na pozbycie się złych myśli....
No widzisz głupia żałuj. Mogłaś narodzone dziecko zostawić i być w raz z nimi i bronić tych nie narodzonych. Anioły czuwały by nad twoim dzieckiem! Oj, jesteś małej wiary kobieto. Idź do spowiedzi bo popełniłaś śmiertelny grzech. Nie broniąc "nienarodzonych".GŁUPIA ci***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś te zdjęcia jakieś marnej jakości(firmy nie stać na profesjonalny sprzęt?) Mogę bezpłatnie pożyczyć. Dziwni ci uczestnicy tego "marszu" jakoś tak się chowają za tymi transparentami! Boją się, czy wstydzą?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No widzisz głupia żałuj. Mogłaś narodzone dziecko zostawić i być w raz z nimi i bronić tych nie narodzonych. Anioły czuwały by nad twoim dzieckiem! Oj, jesteś małej wiary kobieto. Idź do spowiedzi bo popełniłaś śmiertelny grzech. Nie broniąc "nienarodzonych".GŁUPIA ci***!
Starałem się napisać ci delikatnie!, ale automatyczny cenzor zrobił z tego niebo, więc napiszę ci jeszcze raz abyś zrozumiała głupia, CIPO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Starałem się napisać ci delikatnie!, ale automatyczny cenzor zrobił z tego niebo, więc napiszę ci jeszcze raz abyś zrozumiała głupia, CIPO.
ciesz się głupasie,że ŻYJESZ, że ci matka łba nie urwała przy skrobaniu, przepraszam: przy "zabiegu przywracania miesiączki".Ciekawe czy siedząc w macicy też miałeś takie nowoczesne poglądy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obejrzałam zdjęcia i pierwsze co mnie zastanowiło to.............. tam wszędzie są panowie, bardzo mało pań. Czyżby fotograf patrzył tylko pod jednym kontem????/ A gdzie są te których problem bezpośrednio dotyczy, te które przez 9-mcy albo i całe życie ,muszą żyć z tym problemem.????Życie jest ważne, ale nie narzucajmy nikomu własnego zdania. Trudno jest przewidzieć jak zachowa się człowiek gdy problem dotyczy bezposrednio jego!!!!!!Nie bądzmy dwulicowi!!!!!!U siebie w miejscowości zauważyłam,że za obroną życia są osoby które w młodości miały problem' z obroną życia".-----teraz ich to nie dotyczy, ale krzyczą najgłośniej------czyż to nie dziwne????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy wolny kraj i odnośnie aborcji nikt nikomu nie może narzucać swojej woli.Sukienkowi oraz inaczej myślący nie mają prawa podporządkowywać sobie większości społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba będzie maszerować, jak organizatorzy zatroszczą się o życie narodzone.Kobiety które usuwają ciąże są przeważnie bez środków do życia. Niby jest wyjście, urodzić i oddać do przytułku. Znam taką dziewczynę, musiała wyjechać.Organizatorzy marszów w obronie życia nie zostawili na niej suchej nitki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystynam napisał:
Nie trzeba będzie maszerować, jak organizatorzy zatroszczą się o życie narodzone.Kobiety które usuwają ciąże są przeważnie bez środków do życia. Niby jest wyjście, urodzić i oddać do przytułku. Znam taką dziewczynę, musiała wyjechać.Organizatorzy marszów w obronie życia nie zostawili na niej suchej nitki.
Ponieważ ci ludzie to grupa którym się w główkach poprzewracało,niby mocno wierzący a bliźniego udusili by gołymi rękami a nawet różańcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='jak' timestamp='1301128431' post='455086'] Mamy wolny kraj i odnośnie aborcji nikt nikomu nie może narzucać swojej woli.Sukienkowi oraz inaczej myślący nie mają prawa podporządkowywać sobie większości społeczeństwa. na jakiej podstawie twierdzisz ze wiekszosc jest za, referendum robiles ? chyba ci sie cos pomylilo,haha gdyby tak bylo to aborcja bylaby legalna, nie tylko w polsce ale i na calym swiecie. najpierw zorientuj sie w temacie, przeczytaj to i owo a pozniej sie wypowiadaj. do tej osoby ktora obrazala -- chamskimi odzywkami nic nie wskurasz tylko podkreslasz tym samym ze jestes zajebiscie slabym czlowiekiem, i brak ci argumentow. szkoda przyciskow mojej klawiatury aby odpowiadac takiemu NIC. szkoda ze ginekolog nie oderwal ci glowki gdy byles w brzuchu matki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...