Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Komunikacja miejska w święta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 grudnia 2016 r. o 22:11 Powrót do artykułu
W Lublinie ja zwykle jak nie ma studenciaków i uczniaków to autobusy mpk moga jeździć raz góra dwa na godzinę. Bo wszyscy mają oczywiście wolne. Paranoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ZTM sobie myśli, że ludzie między Świętami a Nowym Rokiem nie pracują... A jak mam bilet miesięczny wykupiony, to dlaczego w te cztery dni mam mieć zmniejszone kursy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ZTM sobie myśli, że ludzie między Świętami a Nowym Rokiem nie pracują... A jak mam bilet miesięczny wykupiony, to dlaczego w te cztery dni mam mieć zmniejszone kursy?! Dokładnie! W szoku byłam rano, jak zobaczyłam rozkład. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie ja zwykle jak nie ma studenciaków i uczniaków to autobusy mpk moga jeździć raz góra dwa na godzinę. Bo wszyscy mają oczywiście wolne. Paranoja. Bo w ZTMie w viurze mają wolne i to wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniwy pismaku PKS Zielona Góra jezdzi wedlug twojego ROZKLADU i skończys tak PKS ZG w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK powinno zarezerwować przegubowce na 3 Króli. Wszystkie z wyświeltaczami "ABRAMOWICE" i tam wyprawic cały KOROWÓD organizpowany przez Budzika. W Abramowicach powitają Ich same KRÓLE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...