Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co z tymi koszami jak srają obok nich ? może te nieroby ze straży miejskiej po stracie fotoradaru wezmą się za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale co to za różnica, czy psia kupa zostanie wyrzucona do specjalnego kosza, czy też do zwykłego kosza na śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas postawili kosze dla ludzi i co???? Trawniki pełne śmieci. Hołoty nic nie nauczy czystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ratusz zapłaci tylko podatnik! 60TYŚ za odkomarzanie+26TYŚ za pudełka na psieG=86000. Tyle naszych pieniędzy wyrzuconych w błoto. Żuk wie jak zasilic portfele swoim ziomkom, oczywiście niebezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale co to za różnica, czy psia kupa zostanie wyrzucona do specjalnego kosza, czy też do zwykłego kosza na śmieci?
Dla mnie różnica żadna do którego kosza wrzucę, ale jak sprzątnęłam po psie to straż miejska chciała mi dać mandat że nie do tego kosza. Więc poprosiłam o pokazanie tego właściwego i panowie odwrócili się i poszli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na osiedlach mieszkaniowych należy dodatkowo obciążyć właścicieli psów za niszczenie zieleni, bo krzewy, drzewka obsikiwane usychają i nie mam zamiaru płacić za nowe nasadzenia, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni najpierw ustalili, że odchody zwierząt domowych "do specjalnych pojemników typu Azor lub kosza na odpady" i chciałbym aby to wyegzekwować. Zakup "Azorów" w drugiej kolejności. W treści chwały RM Nr 657/XXVI/2012 mamy: paragraf 12 pkt4. Właściciele zwierząt domowych są zobowiązani do uprzątania zanieczyszczeń spowodowanych przez te zwierzęta w miejscach przeznaczonych do wspólnego użytku, w szczególności: klatki schodowe, windy, chodniki, ulice, trawniki, place, parki, poprzez zebranie zanieczyszczeń do woreczka papierowego lub foliowego i wrzucenia ich do specjalnych pojemników typu Azor lub kosza na odpady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak w końcu karać tych co śmiecą petami, puszkami ,butelkami,papierami oraz tych co sik....przepraszam- załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne gdzie popadnie!!!!???? po śmietnikach, po rogach budynków, po ścianach!! to mnie wkurza najbardziej!! zawsze jest afera o psy! a sami nie potrafią zachować podstawowych zasad czystości!!!! wiadomo,że po psie trzeba posprzątać bo to zwierzak i sam tego nie zrobi! ale zeby tym tematem ciągle zasłaniać niewygodną prawdę o ludziach -to już jest nudne. na to że nalezy zachować porządek też są paragrafy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie retoryczne dla pracowników Żuka , czy te kupy wywożone będą na specjalne jakieś wysypisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trawa nie usycha od sikania psów a wręcz przeciwnie. Może nie zauważyłeś ale mamy suszę i bez psich odchodów wszystko usycha nawet to co rośnie na drzewach ale idąc tokiem Twojego myślenia to pewnie ptaki sikają i dlatego wszystko usycha. Lublin to rodzina "zagryziaków"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tymi koszami jak srają obok nich ? może te nieroby ze straży miejskiej po stracie fotoradaru wezmą się za to.
Super pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...