Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech żuk zrobi wysypisko w lublinie.podniescie oplaty to sami sobie zarobicie ta kwote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK KU...... A MY LUDZIE Z NIEMIEC I CERAMIKI CO BEDZIEMY MIEC ZA TO MOZE TEZ NAM BASEN ALBO COS WYBUDUJCIE TO CO TO ZA KORUPCJA ZA WYSYPISKO TERAZ DOSTAJE SIE DROGI GDZIE JEST TEN POP....... RZAD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysypisko działa od lat więc dla mnie nie ma problemu-zrobić trzecią nieckę i koniec. Jako gratisy te baseny itp. dla Rokitna (nie wiem co mają do "gratisów" pozostałe wsie skoro leżą dalej od Rokitna)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na liście obietnic jest też darmowa woda (100 l na osobę dziennie) dla mieszkańców Rokitna, Wólki Rokickiej, Wólki Rokickiej-Kolonii, Baranówki, Wandzina i Trzcińca wraz z darmowym odbiorem ścieków, a nawet refundacja kosztów gazu (50 m. sześc. miesięcznie na rodzinę)." Wybudujcie wysypisko niedaleko mnie, ja się zgadzam na takie coś !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...