Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Lek z dżdżownic wyleczy raka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2017 r. o 11:03 Powrót do artykułu
jak z in vitro to rząd PiSu zakaże !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze na raka to torf z tołpy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konopie mają moc leczenia chorowałem na raka prostaty.usunięto mi ten gruczoł. przed operacją zrobiłem badanie psa z wynikiem 11,6 następnie przez 6 tygodni stosowałem esktrakt konopny cbd + cbda 6 % kupiony w konopnej farmacji w poznaniu przed samą operacją zrobiono mi badanie psa i wynik tego badania wyniósł 8,2 czym to wytłumaczyć? nie wierzę w cuda jak można to wytłumaczyć ?…. można więcej doczytać jak ktoś zainteresowany sprawdzony sprzedawca ***konopiafarmacja.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Katrina, wszystko dzięki dr Kujo za wyleczenie mnie z czerniaka rak skóry. żyjąc z tą niebezpieczną chorobą przez wiele lat spotkałem dr kujo, który dał mi lek ziołowy na około 30 dni Wypiłem zioło, które mi wysłał, po tym jak skończyłem branie test i mój wynik był negatywny. Zrobiłem jeszcze kilka testów negatywny, więc używam tego medium, aby podziękować dr Kujo za wyleczenie mnie i mówiąc wszystkim, że istnieje lek na raka i tak jest tylko Dr Baba Kujo, który to ma. skontaktuj się z nim teraz i żyj lepiej znowu życie. Email - drkujo112@gmail.com Whatsapp - +2349056699873
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...