Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mercedes wjechał w tira

Utworzony przez goldi, 2 lipca 2009 r. o 12:56 Powrót do artykułu
CO tu wyjaśniać. Dobre auto było z górki tylko wyobrażni trochę zabrakło. A może i trochę umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehe cwaniak z mercedesa mysl ze ...... hahah a raczej nie myslal )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawigacja kazała mu jechać prosto to jechał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie napisali czy to bym diesel czy benzyniak i czy z wtryskiem czy bez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki szmelcedes takie hamulce:P Pewnie rdza mu zjadła tarcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ludzie. Jaki miał tam silnik?, ile przebiegu?, widze przez szybkę, że bananowa skóra, wiec może i navi jest. Ciekawe czy na sprzedaż. pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cudo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O! E-coupe.... Chyba tylko z salonu zdążył wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSZPANOWAŁ MERC-sedesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWIODŁY HAMULCE CZY WYOBRAŹNIA?SAM MIAŁEM W TYM MIEJSCU PROBLEM-JECHAŁ PRZEDE MNĄ BUS PRZYSŁANIAJĄC MI WIDOK NA JEZDNIĘ, W PEWNYM MOMENCIE BEZ KIERUNKOWSKAZU ZMIENIŁ PAS NA ZEWNĘTRZNY A PRZEDE MNĄ POJAWIŁY SIĘ SAMOCHODY STOJĄCE W KORKU DO UL.PÓŁNOCNEJ I DUCHA.NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ ŻE KOREK BĘDIE SIĘGAŁ AŻ DO KŁADKI.PRZEJECHAĆ LUBLIN Z DZIELNIC POŁUDNIWYCH NA PÓŁNOCNE I ODWROTNIE,W GODZINACH SZCZYTU TO MAKABRA.CZAS PRZEJAZDU WYDŁUŻA SIĘ W MOIM PRZYPADKU Z 15 MIN.DO 45'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam , Tak czytam Państwa kometarze na ten temat i mogę powiedziec tylko tyle, kto mu dał prawko, skoro jeździć nie umie i wjeżdża w samochód x razy większy od siebie?! Poszpanował, a teraz może swojego szmelcowoza na parkingu oglądać, a na pewno kierowca Tira nie zawinił i wiem ,że zna zasady ruchu drogowego, a na dodatek znam Tą osobę osobiście. Pozdrawiam - forumowiczów. Bezimienna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA MUSI BYĆ PRZEWIDUJĄCY I MIEĆ WYOBRAŹNIĘ - niestety tu ich zabrakło... I JESZCZE JEDNO - CZYM WYŻSZA PRĘDKOŚĆ, TYM WIĘKSZE ODLEGŁOŚCI MIĘDZY POJAZDAMI... A doświadczyłem tego wielokrotnie - 30 cm za samochodem jedzie taki bezmózg za mną, gdy droga hamowania przy prędkości 50 km/h wynosi przy suchej, równej nawierzchni nie mniej jak 40m. Gdybym nawet lekko przyhamował taki szofer "jest u mnie w bagażniku". Poza miastem odległość między pojazdami nawet 50m to za mało, gdy poruszamy się z prędkością np. 100 km/h. Zresztą co tu mówić, gdy kolejni szoferzy: - włączają światła przeciwmgłowe w czasie deszczu (snop nisko umieszczonego silnego światła odbijaja się od asfaltu jak od lusterka oślepiając nadjeżdżającego z przeciwka skutecznie) - jeździ po nocy z włączonym tylnym światłem przeciwmgłowym (efekt j.w. - tylko oślepia jadącego za nim) - rusza na wzniesieniu nie używając hamulca pomocniczego (ręczny) i samochodzik potrafi "cofnąć się" przed skrzyżowaniem nawet o metr. - stoi na "światłach" cały czas trzymając nogę na hamulcu zasadniczym (a nie używa hamulca pomocniczego) - efekt j.w. + oślepianie kierowcy stojącego za nim samochodu silnymi światłami stop, a szczególnie tzw. trzecim za szybą t.j. na wysokości oczu. Nie wspomnę o szybkim zużyciu serwa i przewodów hamulcowych - szczególnie elastycznych (przednie koła) ze względu na wysokie ciśnienie sprężonego medium - ALE KOSZTY SWOJEJ NIEWIEDZY PONOSI JUŻ WŁAŚCICIEL TEGO AUTA TO JEST EWIDENTNY BRAK WYSZKOLENIA W SZKOŁACH JAZDY, krótkim, tanim (czyli byle jakim, oszczędnościowym) kursem, gdzie tylko ważna jest kasa, a nie umiejętności i predyspozycje - takich się "kiedyś" kursantów dodatkowo doszkalało... EFEKT ZNIKOMA LICZBA ZDAJĄCYCH EGZAMIN I WIELKA LICZBA TRAGEDII NA DROGACH MŁODYCH, ALE BUTNYCH "W SZYBKICH WÓZKACH TATY" LUDZI NIESTETY... DO TEGO BROWAREK, MARYŚKA, GŁOŚNA MUZYKA (nie słychać nawet nadjeżdżającej karetki lub klaksonu ostrzegawczego)... O BADANIACH SZCZEGÓŁOWYCH LEKARSKICH I PSYCHOLOGICZNYCH NIE WSPOMNĘ - to też właściwie teraz jest interes i byle jakie, albo właściwie żadnego badanie... Można by dodać o kulturze jazdy i osobistej, wulgaryzmach na CB, "złośliwym" parkowaniu na dwóch miejscach i innych... Ale po co? Czy to coś zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE NAPISAŁEŚ PATRIOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DODAĆ TRZEBA JESZCZE: 1. JAZDA LEWYM PASEM I BLOKOWANIE INNYCH KIEROWCÓW. 2. OSTRE HAMOWANIE I SKRĘT BEZ KIERUNKOWSKAZU, LUB WŁĄCZONY "W OSTATNIEJ CHILI". 3. NIE WPUSZCZANIE INNYCH POJAZDÓW Z BOCZNYCH DRÓG-MIMO, ŻE I TAK "TAKI GAMOŃ" STOI W KORKU. 4. WYRZUCANIE PETÓW I ŚMIECI PRZEZ OKNO NA ULICĘ. 5. PRZYSPIESZANIE PRZY WYPRZEDZANIU. 6. CELOWE UNIEMOŻLIWIENIE ZMIANY PASA-TEŻ PRZYŚPIESZANIE LUB ZWALNIANIE. 7. JAZDA PRZY OSI DROGI LUB "DWOMA PASAMI" RUCHU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... kierowca MERCEDESA nie jest bez winy ale... Kobitka zawracała z lewego pasa aby pojechać w dół Sikorskiego i odbiła kierownica w prawo na pas po którym jechał TIR. Kierowca TIR-a gwałtownie zachamował aż gumy się paliły.... na a kierowca "merca" był zapewne na obrotach i sie nieco zagapił... może jakaś fajna laska szła chodnikiem, albo telefon zadwonił... Wina jego ewidentna.... ALO CO ROBIŁ TEN GAMOŃ TIR-EM NA LEWYM PASIE ... POLICJA TAK JAK W INNYCH KRAJACH POWINNA KARAĆ ICH ZA TAKĄ JAZDĘ ... To co wyprawiają kierowcy TIR-ów /głównie piaskarek/ ma Spółdzielczośc Pracy w kierunku miasta to istny horror... Ścigają się obok siebie rozpędzonymi gigantami spychając inne auta na pobocze... GDYBY TAK JECHALI W NIEMCZECH ALBO FRANCJI TO OTRZYMALIBY 500 EURO MANADATU... Dlatego też moim zdaniem kierowca TIR-a nie jest tu też bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... kierowca MERCEDESA nie jest bez winy ale... Kobitka zawracała z lewego pasa aby pojechać w dół Sikorskiego i odbiła kierownica w prawo na pas po którym jechał TIR. Kierowca TIR-a gwałtownie zachamował aż gumy się paliły.... na a kierowca "merca" był zapewne na obrotach i sie nieco zagapił... może jakaś fajna laska szła chodnikiem, albo telefon zadwonił... Wina jego ewidentna.... ALO CO ROBIŁ TEN GAMOŃ TIR-EM NA LEWYM PASIE ... POLICJA TAK JAK W INNYCH KRAJACH POWINNA KARAĆ ICH ZA TAKĄ JAZDĘ ... To co wyprawiają kierowcy TIR-ów /głównie piaskarek/ ma Spółdzielczośc Pracy w kierunku miasta to istny horror... Ścigają się obok siebie rozpędzonymi gigantami spychając inne auta na pobocze... GDYBY TAK JECHALI W NIEMCZECH ALBO FRANCJI TO OTRZYMALIBY 500 EURO MANADATU... Dlatego też moim zdaniem kierowca TIR-a nie jest tu też bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca tira stał w korku na pasie z którego miał skręcić w lewo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu i patriotozlublina lepiej sie nie wypowiadajcie skoro nie wiecie jak to było, a droga jest dla każdego ,żeby mógł nią jeździć ,a że warszawianka pokazała co potrafi i jakim tłukiem jest to nie moja wina i ten białym mercedesikiem chciał pokazac swoje niedokształcone umiejetności więc pokazał ich brak wina należy do tego co wali w tył i koniec tematu ja wiem jak jeździ mój ojciec i prosze tu winy na niego nie składać !!!!myślę że dotarło to do takich ludzi ujomnych jak nie którzy na tym forum!!!!!!! czytajac te komentarze aż mi sie słabo robi na wypowiedzi ludzi chorych umysłowo gadaja a nie widziei i nie wiedza jak było i wiedzieć nie będą totalne plotkarstwo!!!!!!!!!!!!! Żallll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...