Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mężczyzna napastuje kobiety na przystankach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 października 2016 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Już od dawna zdjęcie i dane osobowe tego typa są opublikowane w internecie, a policja udaje Greka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przeszkadzać policji! policjanci mają ważniejsze sprawy niż jakieś tam napady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie źródło wiedzy ten spotted. Piszą co chcą, a dziennikarzyna łyka. Pewnie okaże się potem, że nie na przystanku tylko na stancji, i nie staszy gość, tylko kolega z roku i nie on trzyma, tylko ona go udami ścisnęła... Już kiedyś arab bił laskę na wieniawie i też w internecie "prawdziwi polacy" się zbierali w odwecie. Ciekawe jak ta historia skończyła się dla bajkopisarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"zrelacjonowała całe zajście na facebookowym profilu Spotted Lublin" Nie takie rzeczy juz ludzie tam relacjonowali :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policja apeluje do internautki o kontakt, skoro nie ignorują żadnych zawiadomień? Przecież internautka zgłaszała na Policję owe zajście, a skoro zgłaszała to Policja ma jej dane, numer kontaktowy itp. W czym problem żeby się z nią skontaktować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tego warto jeździć komunikacją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ci " Polska dla Polaków " może by gościa nauczyli jak sie obchodzić z kobietą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak bym chciała by ktoś mnie napastował , molestował a tu nic .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak bym chciała by ktoś mnie napastował , molestował  a tu nic ..  z taką mordą ? marne szanse..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Jan Sam jestes brzydki i pewnie żadna nawet nie spojrzy na Ciebie bo boi sie pozygac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki kawał sobie przypomniałem.spotykają sie dwie koleżanki i jedna drugiej mówi.kochana ty nie wiesz co mi sie wczoraj przytrafiło-co ? pyta sie koleżanka.jak wracałam wczoraj wieczorem przez park to za krzaków wy***ył facet i zaczą sie przy mnie rozbierać,i co ty teraz zrobisz pyta sie koleżanka?pójdziesz na policje?,nie co ty jutro znów będe wieczorem wracała przez park.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie pracownik TESCO, który nie pójdzie po gumki po 23 bo zamkną hipermarket i z żalu molestuje pracownice narabany mysląc, ze to studentka, a to stara baba, która juz nic nie czuje :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Reichu wrócił, ubogacacz wredny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyluzujcie, Już niedługo nie będzie przestępstwem zgwałcenie, niebawem minister zero zastąpi termin "zgwałcenie", określeniem "nagła nieoczekiwana przyjemność".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie najlepiej nazwac to "Patrzysz - gwałcisz" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co? pokazać jak walić po gębie w razie gdyby zupa była za słona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE TERAPIA MARIUSZA T. PRZYNIOSŁA NIEOCZEKIWANE SKUTKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie do tych gwałconych, jak mąż was dorwie w łózku, albo chłopak i rozkładacie nogi to nie gwałci?? Takie szczęśliwe wtedy jesteście, ale jak inny to juz za jaja powiesic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak bym chciała by ktoś mnie napastował , molestował  a tu nic . Tyle to chyba nikt nie da rady wypić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah spotted źródło informacji hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...