Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Most się rozpada, 6,5 km objazdów

Utworzony przez xx, 21 listopada 2013 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Szkoda tylko, że autor artykułu nie wspomniał o czasie jaki teraz trzeba poświęcić na przejazd tego odcinka - dodam że z Głównej do Ronda Krwiodawców jedzie się czasami godzinę i to nie jest żadna przesada :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilometry kilometrami ale szkoda że nikt tu nie wspomniał o czasie jaki trzeba poświęcić na przejechanie tego 6km odcinka. Są dni - takie jak dzisiejszy kiedy to z Głównej do Ronda Krwiodawców jedzie się godzinę :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wprowadzono ograniczenie do 2,5 t, ale mimo to cięższe samochody nadal tamtędy jeździły" Tyle w temacie :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=6P1yaqbyW4s  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
tyle że zapłacisz 2.46 dziennie bo to usługa subskrybcyjna hehe nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro mieszkańcom przestało się podobać w okolicy to proponuję sprzedać domki i zmienić miejsce zamieszkania. Ja chętnie jeden kupię, oczywiście cena nie może być za wysoka - bo jednak te dojazdy to "spory kłopot"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi.... :) Ejj znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D
Sam wlaściciel nakręca koniunkturę!! Uwaga na oszusta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina Tuska i Putina, obaj młotkami i siekierami po nocach ciachali most. Mają "czechówkę" na rękach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro utrudnienie dla jadących na Warszawę jest takie duże, to czemu nikt nie pomyśli o objeździe w drugą stronę? Można przez Dąbrowicę dojechać do wiaduktu w Panieńszczyźnie lub przez Tomaszowice i Sieprawice wyjechać już na 17 za Jastkowem. Dróg sporo, aby do Nałęczowskiej dojechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam ochotę na piwko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów tej  "tak złej" komuny  wpadłby nad wspomnianą  "rzekę"  pluton wojsk inżynieryjno - drogowych i w czasie  mniejszym  niż  tydzień zbudował  most, który ułatwiłby życie mieszkańcom na kilkadziesiąt lat.  Teraz,  że  za III-ciej  RP jest tak "dobrze"  to niech obecna armia najjaśniejszej w miejsce mostku  na rzecce zbuduje przeprawę  mostowo-pontonową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro mieszkańcom przestało się podobać w okolicy to proponuję sprzedać domki i zmienić miejsce zamieszkania. Ja chętnie jeden kupię, oczywiście cena nie może być za wysoka - bo jednak te dojazdy to "spory kłopot"
Ja sprzedam swój domek, palancie, zamiast 1,5 mln dla ciebie opuszczę na 1,2, niech będzie na te objazdy!! Jakby w twojej dzielnicy coś się źle działo pierwszy byś płakał na forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORGANIZOWANY BĘDZIE PROTEST W SPRAWIE NATYCHMIASTOWEJ TYMCZASOWEJ NAPRAWY MOSTU NA ULICY GŁÓWNEJ. ZAPRASZAM NA FORUM KURIERA LUBELSKIEGO ORAZ PROFIL FACEBOOK "Ulica Główna - Lublin. Zamknięcie Mostu. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Wszystkich Zainteresowanych Most na Czechówce przetrwał wiele lat, w zeszłym roku był naprawiany, więc przetrwałby jeszcze wiele lat, jednakże komuś zależało na tym żeby go zamknięto, bo to radykalnie zmniejszy ruch na ulicy Szerokie, a zwłaszcza Ślężan skąd prawdopodobnie pochodzi ów ktoś. Niestety nikt nie pomyślał o tym, w jaki sposób inni mieszkańcy będą dojeżdżać do pracy, szkół, przedszkoli itp., skoro wiadomo jest, że Al. Warszawska jest zakorkowana od bladego świtu do późnego wieczora i dojazd do Nałęczowskiej trwa niekiedy 1 godzinę jazdy w korku. Pytam więc, czy interesów Tych właśnie mieszkańców nie powinien pilnować Nasz Ulubiony Radny Pan Józef Kaźmierczak??? Odpowiedź nasuwa się sama, otóż "po co" skoro mieszka on po tej stronie rzeki, z której wyjazd do ul. Nałęczowskiej nie jest utrudniony w żaden sposób. Pytam więc, kto o zdrowych zmysłach izoluje połowę dużej dzielnicy jaką jest Wola Sławińska pomiędzy zamkniętym mostem na rzece i całkowicie nieprzejezdną Warszawską - jak ma dojechać tutaj Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe czy Policja, a jeśli już dojedzie to jak wrócić z pacjentem w ciężkim stanie??? Tylko bezmózgie Yeti  mogło podjąć taką decyzję w trakcie trwania tak dużej przebudowy Al. Warszawskiej.  Epitety nasuwają się różne, ale może w tej sytuacji my jako okoliczni mieszkańcy powinniśmy np. zablokować Al. Warszawską (wczesnym popołudniem) marszem po jednym z przejść dla pieszych, choćby przy ul. Głównej. W przeciwnym wypadku nikt nas nie wysłucha, musimy zacząć działać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stać na budowę tak wielkiego kościoła to zrobić zrzutkę na wielki most.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciężko coś powiedzieć na ten temat. Pytanko. Znalazłem na tym forum przed chwilą stronkę dzięki której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa ale wydaje sie fajne. Sprawdzaliście? http://tnij.us/lokaliz  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...