Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale chałupę to ma zaje..... ta . A place w tych skosno okich firmach dalekie sa od jego uposarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Claas nie Class...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście największy biznes zrobił - ? kto !!!! Liszcz - !!!!!!!!!!!!! O zgrozo mąż pani od kaczora czyli tereski !! Fatalne jak się taki facio dorobił nie robiąc nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na gruzach Daewoo Motor Polska i na pocie pracowników którzy tyrają za marny grosz W polsce nie ma ćiężkiej pracy jest tylko mało płatna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propaganda sukcesu!!! Czyżby syndyk chciał się wybielić, a może zamierza gdzieś kandydować?? Jak myślicie 6 czy 8 mln zarobił syndyk na sprzedaży MU DUMP?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perspektywy czasu uważam, iż dobrze że tak się stało a nie inaczej (patrz. Odlewnia Ursus). Pracowałem w byłym Daewoo przez rok i powiem szczerze, że wg. mnie wszystko idzie w dobrą stronę. Fakt faktem, że wynagrodzenie pracownicze pozostawia wiele do życzenia, ale dzięki temu, że stawki w Lublinie są takie a nie inne, jesteśmy konkurencyjni na rynku dla potencjalnych nowych inwestorów (mniejsza o to czy polskich czy zagranicznych, ważne że przybywa co raz nowych). Myślę, że kwestia kilku lat, a zarobki też się poprawią i w Lublinie, bo jak już jakieś firmy wejdą z produkcją na nasz rynek, to nie tak hop siup zabrać to z powrotem, ale i tak się czasem zdarza. Reasumując. To czego dokonał Pan Liszcz w mojej ocenie zasługuje na pochwałę. Abstrahując od tego ile by koleś na tym kasy nie zarobił, najważniejsze, że długi powstałe po Deawoo (a później Intralu) zostały pospłacane, a w miejscu byłej fabryki działa prężnie bardzo dużo firm produkujących (lepsze to niż widmo Odlewni ursus - pocięta i sprzedana ...). Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście największy biznes zrobił - ? kto !!!! Liszcz - !!!!!!!!!!!!! O zgrozo mąż pani od kaczora czyli tereski !! Fatalne jak się taki facio dorobił nie robiąc nic
  Nic? A to, że interes się kręci, ludzie mają pracę, to nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chałupę to ma zaje..... ta . A place w tych skosno okich firmach dalekie sa od jego uposarzenia.
...kazdy na "gorze" ma, wiec ?? Tylko porownaj to teraz do ODLEWNI i dzialan palikota. Noo zawsze lepiej zeby te 3000 ludzi bylo bez pracy albo wykladalo towar w blaszanym supermarkecie :) ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha  dobre sobie ...ale się facio wychwala...niech powie ile wyciagnął z tego interesu dla siebie...ale pocieszenie trumna nie ma kieszeni (jak kiedys powiedział jeden znany piosenkarz) a w godzinie ostatniej zobaczy swoje czyny....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perspektywy czasu uważam, iż dobrze że tak się stało a nie inaczej (patrz. Odlewnia Ursus). Pracowałem w byłym Daewoo przez rok i powiem szczerze, że wg. mnie wszystko idzie w dobrą stronę. Fakt faktem, że wynagrodzenie pracownicze pozostawia wiele do życzenia, ale dzięki temu, że stawki w Lublinie są takie a nie inne, jesteśmy konkurencyjni na rynku dla potencjalnych nowych inwestorów (mniejsza o to czy polskich czy zagranicznych, ważne że przybywa co raz nowych). Myślę, że kwestia kilku lat, a zarobki też się poprawią i w Lublinie, bo jak już jakieś firmy wejdą z produkcją na nasz rynek, to nie tak hop siup zabrać to z powrotem, ale i tak się czasem zdarza. Reasumując. To czego dokonał Pan Liszcz w mojej ocenie zasługuje na pochwałę. Abstrahując od tego ile by koleś na tym kasy nie zarobił, najważniejsze, że długi powstałe po Deawoo (a później Intralu) zostały pospłacane, a w miejscu byłej fabryki działa prężnie bardzo dużo firm produkujących (lepsze to niż widmo Odlewni ursus - pocięta i sprzedana ...). Pozdrawiam!
Szkoda że porownujesz do odlewni która jest dnem światowym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie zapomnieli dodac o firmie BMB ze lakiernia dziala juz ponad rok bez zadnych pozwoleń a WIOŚ nic z tym nie robi Braaaaawo skorumpowana wladzo braaawo :) a dla urzednikow wios wielki murzyński ... wiecie co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perspektywy czasu uważam, iż dobrze że tak się stało a nie inaczej (patrz. Odlewnia Ursus). Pracowałem w byłym Daewoo przez rok i powiem szczerze, że wg. mnie wszystko idzie w dobrą stronę. Fakt faktem, że wynagrodzenie pracownicze pozostawia wiele do życzenia, ale dzięki temu, że stawki w Lublinie są takie a nie inne, jesteśmy konkurencyjni na rynku dla potencjalnych nowych inwestorów (mniejsza o to czy polskich czy zagranicznych, ważne że przybywa co raz nowych). Myślę, że kwestia kilku lat, a zarobki też się poprawią i w Lublinie, bo jak już jakieś firmy wejdą z produkcją na nasz rynek, to nie tak hop siup zabrać to z powrotem, ale i tak się czasem zdarza. Reasumując. To czego dokonał Pan Liszcz w mojej ocenie zasługuje na pochwałę. Abstrahując od tego ile by koleś na tym kasy nie zarobił, najważniejsze, że długi powstałe po Deawoo (a później Intralu) zostały pospłacane, a w miejscu byłej fabryki działa prężnie bardzo dużo firm produkujących (lepsze to niż widmo Odlewni ursus - pocięta i sprzedana ...). Pozdrawiam!
Ciekawe ! Najpierw dobrze się zorientuj a potem pisz że wszystko spłacone .Dowiedz się od byłych pracowników DMP / INTRALL czy wszystko odzyskali ? Ciekawe kto wpuścił Intrall i rozłożył Andorię ? Polska firma była na nic bo nie dawała tyle grosza co trzeba .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle obłowiła się też była dyrekcja FSC. Za pójście koreańcom na łapę dostali lukratywne posadki w DU i tu macie ten nasz lokalny patriotyzm! Z  tych koreańskich łapówek wykupili co lepsze kęski po fabryce. Dziś " zacni" biznesmeni i -panowie na "zasłużonej " emeryturze. Chciałoby się rzec, Ukraino przyjdź do nas i zrób porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne forum, z wieloma ciekawymi wątkami. Na pewno wrócę tu jeszcze nieraz. Deb0308 - Warto to zaglądać:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to najlepsze auto polecam super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...