Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja zrobiłżem hirurgje plastyczne ze specjalizacjo wagino plastyk.ADAMEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak maturzyści, składajcie na prawo, czy to na KUL czy UMCS. Bez różnicy. Czeka Was albo praca w administracji za pensje 1200 - 1500 zł miesięcznie, albo darmowa orka na aplikacji przez 3 lata. Tzn. darmowa dla Was, bo samorząd zgarnie od każdego po 5000 zł za rok aplikacji. 90% kancelarii nie płaci aplikantom, kiedy już płacą to grosze. Z około 30 aplikantów, których znam, zarabia cokolwiek może z 5-ciu. Później jak już zdobędziecie wymarzone togi, czeka Was zderzenie z rzeczywistością. Tzn. ze znanymi prawnikami (leśnymi dziadkami), którzy koszą po 20-40 tyś. miesięcznie, a Wam oddają ochłapy. Możecie spróbować również w sądzie. Pod warunkiem, że macie tatę lub mamę sędziego w rodzinie. Bo tylko Ci nie muszą czekać dłuuugimi latami na zwolnienie etatu w sądzie i powołanie na urząd. I nie. nie jetem radcą prawnym, adwokatem, notariuszem czy sędzią. Nie jestem nawet aplikantem żadnego z tych zawodów. Jestem absolwentem prawa. Dobrym. Bezrobotnym. Mam "za wysokie kwalifikacje" do większości firm, w których się starałem o pracę. Podziękujcie PiSowi, że "uwolnił zawody prawnicze". I nie dziwcie się, że za 5 lat obudzicie się z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłżem hirurgje plastyczne ze specjalizacjo wagino plastyk.ADAMEK
spoko adamek, ale to niby śmieszne, czy jakie? Jesteś ciotą w dresie pewnie łysą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co myślicie o szkołach policealnych po maturze jak np. Gowork. Ja myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście nie widziałbym siebie na stomatologii, ciężki kierunek. Natomiast bardziej interesuje mnie prawo więc chciałbym je studiować. Widziałem, że na WSB mają ten kierunek, ktoś miał już styczność z tą uczelnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...