Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Na których ulicach pozwolić jeździć szybciej? Jest zgoda policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Ja codziennie jade Jana Pawla od filaretów do nadbystrzyckiej i tam ppodniesienie predkosci bez przestawiena cyklu świateł nie ma sensu musi być zrobione jedno i drugie jednocześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pokazuje zdjęcie tam gdzie są trolejbusy nie ma szans na zwiększenie szybkości !!! One skutecznie zweryfikują zapędy Ratusza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim najpierw powinni wziąć się za ustawienie świateł, na ul. Jana Pawła II na skrzyżowaniu z Roztoczem trafienie na zielone jadąc ul.Jana Pawła graniczy z cudem, mam wrażenie, że więcej czasu trwania zielonego mają kierowcy wyjeżdzający z osiedla z ul.Jantarowej oraz włączający się z Roztocza. Ile razy nie jeżdzę przez to skrzyżowanie zawsze jest czerwone, to chyba coś nie tak jest Panie Kieliszek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ja codziennie jade Jana Pawla od filaretów do nadbystrzyckiej i tam ppodniesienie predkosci bez przestawiena cyklu świateł nie ma sensu musi być zrobione jedno i drugie jednocześnie.
Jadąć do 45 km/h  da sie wbić w zieloną fale (start zielonego przy LUKOIL). Tam bez regulacji śwaiteł to porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Boh. Września oraz na "nowym odcinku" Solidarności powinno być 80km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmiana powinna nastąpić na wszystkich ulicach dwujezdniowych w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na al. Witosa z 50 do 70 km/h podniesiona miałaby tu zostać dopuszczalna prędkość od skrzyżowania z Doświadczalną do granicy miasta, zaś na jezdni w stronę centrum od Doświadczalnej do Grygowej." - czy oby tutaj nie jest już 70 i 80 km/h?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lepiej 100? albo 120?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zmiana powinna nastąpić na wszystkich ulicach dwujezdniowych w Lublinie." - to by miało sens ale przy kilku dodatkowych warunkach: -skrzyżowania małokolizyjne (czyli dopuszczone tylko wjazdy/zjazdy w prawo z pasów włączania/wyłączania) wszystkie inne skrzyżowania koniecznie z sygnalizacją - inaczej będzie dużo wypadków oraz będzie duży problem włączenia się do ruchu -wszystkie przejścia dla pieszych oraz przejazdy dla rowerzystów również koniecznie z sygnalizacją świetlną, bo pieszy będzie musiał krzesełko ze sobą nosić zanim będzie mógł bezpiecznie przejść -zakaz jazdy pojazdów wolnobieżnych (chodzi mi głównie o rowerzystów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto robi ograniczenie prędkości na wielu ulicach ze względu na hałas który rośnie wraz ze wzrostem prędkości i przekracza dopuszczalne normy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość i tak nie przestrzega obowiązujących ograniczeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogorszy to bezpieczeństwo pieszych na pasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może na nowym wylocie na Warszawę gdzie postawiliście 60, bo jakimś snowbom za głośno było w ich nowobogackich domach "pod miastem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zawsze myślałam, że na Witosa jest 90 km/h o_O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może na nowym wylocie na Warszawę gdzie postawiliście 60, bo jakimś snowbom za głośno było w ich nowobogackich domach "pod miastem" Rozumiem, że bogatym można hałasować pod domem, a biednym już nie ? :) Jestem za zwiększeniem prędkości na takich odcinkach, ale nie z takich powodów ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 zaczyna sie przed wiaduktem na grygowej a wczesniej jest tabliczka z terenem zabudowanym. Ale taka informacja w zasadzie dotyczy prawego pasa bo przy lewym nie ma oznaczen typu teren zabudwany. Natomiast w strone swidnika jest obnizona predkosc do 80. Znak widnieje na jednej z latarni zaraz po tym jak konczy sie teren zabudowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się podwyższy prędkość to kierowcy podwyższą ją jeszcze o 20, hałas wzrośnie no i bezpieczeństwo zmaleje. Jedynie na Witosa nie ma to za dużego znaczenia, i tak tam kierowcy jeżdżą szybciej, a przejść tam chyba nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej? Szykuje się ustawa by ograniczyć prędkość więc będzie kolejna zmiana znaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...