Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nie będzie wielopoziomowego parkingu przy ul. Głębokiej

Utworzony przez Antypasożyt, 8 grudnia 2011 r. o 08:52 Powrót do artykułu
URZĘDNICZE MYŚLENIE: "WPROWADŹMY ZAKAZY PARKOWANIA, PODNIEŚMY MANDATY ZA ZŁE PARKOWANIE, ALE KASY NAM WPADNIE DO BUDŻETU, PODWYŻKI POBORÓW BĘDZIEMY MOGLI SOBIE ZROBIĆ I NA PREMIE BĘDZIE I NA BONY ŚWIĄTECZNE!!!! A PARKINGI A NA CHO...E NAM POTRZEBNE!!! CUKROWNIA NAM NIE POTRZEBNA, ODLEWNIA NAM NIE POTRZEBNA, ZAKŁADY PRACY NAM NIE POTRZEBNA BO TO ABY PROBLEM Z TYMI PODATKAMI! A PO JAKŻE CIĘŻKIEJ PRACY ZA URZĘDNICZYM BIURKIEM DO HIPERMARKETU LUB GALERII, ALEŻ TEN TUSK DOBROBYT NAM W POLSCE WPROWADZIŁ NORMALNIE ZIELONA WYSPA BEZ SAMOCHODÓW I PARKINGÓW BETONOWYCH!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Antypasożyt" wrzucił wiele wątków, wymieszał i podał gotowe podsumowanie. Ogólnie ma rację tylko jak to się ma do rzeczywistości? Jeśli jakiekolwiek władze próbują ingerować w uczelnie, podnosi się krzyk o autonomii i niezależności. Po co UMCS ma się wysilać? Wybudują budynek a miasto niech się martwi o parkingi. Samochody zaczną parkować przy Głębokiej, Glinianej... obok bloków i wieżowców. A na kogo będą "psioczyć" mieszkańcy? - Na władze miasta itd... Nawiązując do wypowiedzi "Antypasożyta". To nie jest myślenie "urzędnicze" tylko typowo "pasożytnicze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budujmy, budujmy i budujmy, a gdzie ludzie będą parkować - co nas to obchodzi.... Czy ktos wreszcie zajmie się tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studenci wybiorą inne uczelnie w innych miastach, gdzie są parkingi, ale "kanclerz" ani "rektor" tego nie rozumieją!!! Władze lublina w szerszym znaczeni tego problemu też tego nie ogarniają!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkuję pod blokiem u znajomych w Holandii a tu wychodzi Holender i mi mówi cytuje "kolego ja w swoim kraju płacę podatki i utrzymuję kraj a ty przyjechałeś i zajmujesz mi miejsce parkingowe teraz ja muszę zaparkować 200m dalej to jest dla mnie niesprawiedliwe" pomyślałem burak nie lubi Polaków i się czepił, bez słowa protestu przeparkowałem i spacerek urządziłem 200 metrowy!!! Jestem w Polsce na ogromnym placu przy jednej z ulicy hipermarket niemiecki na następnej francuski na następnej jeszcze jakaś inna firma zagraniczna zajmuje ogromny plac WIĘC MOŻE DO CHOLERY JEŻELI NIE PŁACĄ W NASZYM KRAJU PODATKÓW, A POLSKICH PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ JAK NIEWOLNIKÓW TO PRZYNAJMNIEJ NIECH MIESZKAŃCOM PARKINGI PIĘTROWE WYBUDUJĄ KOSZTEM ZAJMOWANEGO PRZEZ NICH POLSKIEGO TERENU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale problem nie leży w złych intencjach uczelni, bo ta chciała postawić parking, ale w robieniu problemów przez pierdzistołków, czyli miejskich architektów, którym wybitnie zależy na zachowaniu wizerunku Lublina jako ZAPADŁEJ WIOCHY GDZIE "ZABYTKI" MAJĄ PIĘĆDZIESIĄT LAT I WYGLĄDAJĄ OBRZYDLIWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądziłem, że studenci nie wybierają uczelni kierując się łatwo dostępnymi miejscami parkingowymi przed budynkami, tylko raczej poziomem nauczania i perspektywą znalezienia pracy. Żacy nasi niech się zajmą nauką, a nie wożeniem furami na zajęcia 500 metrów od akademika/stancji. Za 42 złote mogą jeździć bity miesiąc komunikacją miejską do woli, spacer też zdrowiu nie zaszkodzi. Wielki parking przy samej ulicy to elegancki sposób na rozwalenie całej okolicy pod względem urbanistyki. Poza tym, nie chodzi o to, że urbaniści nie chcą parkingu w ogóle, ale o to, że uczelnia wymyśliła go sobie od ulicy, a nie schowanego z tyłu. Abstrahując już od tego, ciekawe, jak zapychająca się Głęboka miałaby obsłużyć te kilkaset nowych miejsc postojowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...