Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowa ulica połączy Wojciechowską i Nałęczowską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 r. o 20:18 Powrót do artykułu
A kiedy wiadukt na Racławickich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smolna od 45 lat jest drogą gruntową i zapomniało o niej miasto , radni miejscy i dzielnicowi. Oto tak wygląda u nas równość dzilnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a która to ulica bo jej na google maps nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"a która to ulica bo jej na google maps nie ma" Naprzeciwko wjazdu do Polfy Lublin na Wojciechowskiej 42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto niech wyremontuje Wallenroda na odcinku od Wajdeloty do Grażyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi być jeszcze jeden projekt bo miasto za mało wydało na poprzednie projekty które są nieważne, szybciej kaktus na dłoni wyrośnie niż będzie wiadukt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd Drug i Mostów zamawia = a to Dyro Pidek . Ciekawe ile kasy pod stołem będzie do podziału ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze - ciągle coś się dzieje, a nie tak jak za czasów tego lenia prezydenta Pruszkowskiego z PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM W SZOKU WSZYSTKO SIE DZIEJE NA MOJEJ DZIELNICY SPOKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...