Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowe amerykańskie smaki. Pizzeria Domino’s

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 sierpnia 2016 r. o 15:45 Powrót do artykułu
"Domino`s Pizza" była już kiedyś w Lublinie. Wiele lat temu (na pewno ponad piętnaście) mieli przynajmniej jeden lokal w Lublinie tylko nie pamiętam gdzie. Potem wszystko padło. Info z mediów : "Drugie podejście do polskiego rynku właśnie zalicza także Dominos Pizza. W połowie lat '90 planowano otwarcie w Polsce 100 restauracji. Powstało ich jednak zaledwie 16, a w 2002 roku spółka Pizza King, która zawiadywała interesem, ogłosiła upadłość."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy Nadbystrzyckiej mieli lokal kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pizza calkiem niezla  - dobre ciasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszna pizza, dają dobrej jakości składniki, ser to prawdziwa mozzarella, pepperonii wyśmienite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadłem w Warszawie jeden wielki syf , najgorsza jaką jadłem , sieciówka i wszystko jasne :) dobry chemiczny produkt dla gimbozy z równiutko posiekanymi kawałkami szynki albo raczej produktu który do szynki się upodabnia . Ciasto po chwili robi się gumowate , powinni zakazać sprzedaży czegoś takiego , to nie ma nic wspólnego z prawdziwa pizzą !!! Ktoś kto pisze że ciasto niezłe to chyba ma wyżarte kubki smakowe , pytam jaka sieciówka ma dobrą pizze taką jak włoska ??? chyba że dla kogoś jest zakalec wyznacznikiem jakości i smaku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsza pizze zrobie sobie sam w domu a nie jakies chemiczne guano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pizza, dziś w Stokrotce po 19 była kolejka, w promocji już dwa razy zamawiałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amerykańskie smaki pizzeria...... Kurwa, od kiedy Pizza to amerykański smak? Chyba włoski debile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można fizycznie zrobić dobrą pizzę i dowieźć do klienta w 22 minuty? :D hah, kpina! Śmieciożarcie nie pizza! Dobra pizza to jest w Al Lago na Krężnickiej, w Il Rufigio na Oczki albo chociażby w lokalu Rynek 5 czy Aventino na Grodzkiej.... Domino's to coś na poziomie Gusto Dominium, Pizza Hut albo DaGrasso - czyli drogi"modny" syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stanach i Anglii to najpopularniejsza pizza. Słyną z dobrej jakości i dostawy. A te osiedlowe a'la włoskie lokale z serem typu analog nie dorównują do pięt takim markom jak Domino's Pizza czy Hut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwykła sieciówka i nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi bardzo smakuje ich pizza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...