Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W propozycjach brak jeszcze biletów 20 minutowych (oczywiście tańszych, niż normalne).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ZTM ustalił już która linia pojedzie Dożynkową? Mam wrażenie, że kadzi się ludziom przed wyborami jakimiś mżonkami, a bieżące sprawy nie mogą doczekać się decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
W propozycjach brak jeszcze biletów 20 minutowych (oczywiście tańszych, niż normalne).
I co może jeszcze sprzedawanych przez kierowców autobusów ? - to wtedy już na pewno daleko zajedziesz ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie z wielu miejsc lubią mieć autobus na czarną godzinę.Jak przychodzi do konkretów to wszyscy jeżdżą samochodami a komunikacją tylko osoby uprawnione.Jak zabierają linię nie rentowną to dopiero wielki lament.Trzeba się zdecydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł wykończy erbusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muniek napisał:
Ludzie z wielu miejsc lubią mieć autobus na czarną godzinę.Jak przychodzi do konkretów to wszyscy jeżdżą samochodami a komunikacją tylko osoby uprawnione.Jak zabierają linię nie rentowną to dopiero wielki lament.Trzeba się zdecydować.
Szkoda , że wladze gminy Jastków nie chcą ulzyć mieszkańcom Snopkowa , Natalina , Smug i nie dofinansują chociażby przedluzenia linii 18 . A biorąc powyzszy artykuł pod uwagę ,inne gminy są w stanie to zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ wyrobienie biletu elektronicznego dla turystów nie jest problemem pod warunkiem że jak w niektórych miastach będą wydawane od ręki, a nie jak w wypadku lbn po 2 tygodniach od złożenia wniosku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie 10 godzinne, zeby na jednym bilecie nie dojechac do pracy i potem wrocic do domu. szczegolnie przydane dla osob, ktore jezdza z przesiadkami a nie jezdza codziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet elektroniczny? Wydrukowałem sobie formularz ze strony WWW, wypełniłem, pojechałem na Al. Kraśnickie, podałem formularz i dowód, pani zeskanowała zdjęcie z dowodu i po 5 minutach miałem bilet elektroniczny - szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DB25 napisał:
a dlaczego nie 10 godzinne, zeby na jednym bilecie nie dojechac do pracy i potem wrocic do domu. szczegolnie przydane dla osob, ktore jezdza z przesiadkami a nie jezdza codziennie
Lepsze byłyby chyba 2 bilety 1-godzinne. A teraz jest 24-godzinny (równowartość 4,58 biletów jednorazowych, czyli korzystny przy 5 przejazdach)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jakie linie do Jastkowa czy Dysa? Przecież napisane jest już w tytule: "Dodatkowe linie W AUTOBUSACH". Po prostu na podłodze w autobusach jakieś linie zostaną namalowane i na tym się skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem dlaczego zostaną wprowadzone bilety 3 dniowe? W sumie przydatne będą dla osób studiujących w systemie niestacjonarnym, hmmm. Ja osobiście apeluję o bilety 5 dniowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE ILE AUTOR MYŚLAŁ NAD TYTUŁEM TEJ NOTKI HA HA HA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy doczekamy linii którą można przejechać całą ul. Głęboką? Byłoby to korzystne dla wielu osób i trasa szybka do przejechania, a nie naokoło przez Lipową lub LSM trzeba jechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z busami jeżdżącymi trasami Lubartów-Niemce-Lublin, Dys-Jakubowice-Lublin, itp.? Bilety są można powiedzieć tańsze od komunikacji miejskiej i i często jeżdżą, i co? Źle? Pewnie, niech zbankrutują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze dodatkowe polaczenie do MOtycza bo przeciez ostatni bus o 17.40 to "CIUT" za wczesnie... sama koncze zajecia 3 razy w tygodniu o 20 no i czym mam wrocic do domu Panie WOjcie gminy Konopnica?? oczywiscie gdybym w Radawcu mieszkala no to nie mialabym o co sie martwic bo przeciez tamta wiocha jest uwielbiana przez Wojtta gminy Konopnica... nie da sie ukryc ze rodzima wies jest traktowana inaczek! lepiej! niz inne sasiadujace... a MOtycz to przeciez rzut beretem od Lublina... szkoda tylko ze tak ciagle 100 lat za murzynami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest wszysko fajnie gdy dana osoba kandydujaca popiera petycjae swoich wyborcow.Zostaje zalatwiony autobus miajski na danej trasie.Kiedy sie konczy kadydatura wszystko idzie w zapominienie.Wniosek z tego cyt.slowa kabaretu >>> najpierw na mnie zaglosujcie ,potem z tylu pocalujcie.Tak sie dzieje z linia 78.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny artykuł o komunikacji miejskiej, w której nie ma słowa o BUS pasach - to przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...