Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowoczesna stacja przy IKEA już działa. Całkiem za darmo!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 października 2017 r. o 20:04 Powrót do artykułu
no to mnie za***yli, że auta tracą na wartości już po trzech latach. to mi nowina. ja znam lepszą. przy samym trzaśnięciu drzwi wyjeżdżając z salonu cena auta traci minimum o 10-15 proc. a elektryczne samochody to fajna rzecz. niestety obecnie to jest ekstrawagancka zabawka. jak każda nowość. niestety wymiana baterii to obecnie irracjonalna kwota. do mnie nie przemawia fakt, że za 6zł można przejechać 100km. bo jak uwzględni się fakt, że koszt zakupu auta w tym samym standarcie jest 8mio-krotnie wyższa, to jednak benzyna wychodzi taniej. to tak, jakbym zakładał instalację gazową do auta, którym robiłbym 4tys. km rocznie. po pięciu, może czterech latach zwróciłaby mi się inwestycja. ale większość czeka ze sprzedażą auta do konieczności wymiany paska rozrządu, by nie wiązać się z autem na kolejne 5, czy 6 lat. gdyby cena uta elektrycznego była tylko o połowę wyższa, a koszt wymiany baterii nie sięgał niebotycznych kwot... to wówczas byłby prawdziwy boom. jak na razie baterie w komórkach padają po trzech latach. ciekawe do ilu procent naładuje auto przez te 8 godz. do 40, czy 50%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mm pytanie do EKO ikeji - ile hektarów polskich lasów w 2016 roku zostało wycięte aby stworzyć tzw. meble do waszych sklepów? Czy ilość wyciętych drzew w Polsce na potrzeby sieci była wwiększa niż ta w szwecji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla malkontentów, obawiających sie wymiany baterii: np. w przypadku Toyoty, są to przypadki jednostkowe w skali globu. Więc nie mówcie ciągle o niebotycznych kosztach wymiany baterii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autka Fajne i jest Super - Tylko Kogo Stać na samochód za 130 - 150 tysięcy złotych ? Jak średnio zarabiasz ok. 2500 zł miesięcznie. To ile to miesięcy trzeba pracować na to autko ??? 130000 : 2500 = 52 =4-ry lata i 4-ry miesiące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma hybryda wspólnego ze stacją ładowania pojazdów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2h "tankowania" i już 150km przed nami. A auto za 150 tys. Śmiech na sali. Wolę samochód za 75 tys., 2 minuty tankowania i 900 km przede mną. A w razie czego najbliższa stacja "za rogiem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelska stacja to trzecia taka inwestycja IKEA w Polsce. Dotąd z ładowarek mogli korzystać klienci sklepów we Wrocławiu, Poznaniu i Bydgoszczy. Uczmy się liczyć, tak ciężko zrobić to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co ma hybryda wspólnego ze stacją ładowania pojazdów?
 sa z mozliwoscia doladowywania przejedziesz 30 km na samej baterii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że ta galeria upadnie bo drogo i szarzyzna o niskiej jakości nie wspominając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...