Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Nowy hotel powstanie w centrum miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Orbis czy Ibis?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny kloc w stylu CSK tyle, że mniejszy. Czyżby kolejne dzieło nadwornego architekta ratusza Stelmacha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukuję odpowiedzi na pytanie za czyje pieniążki zbudowano drogę dojazdową do działki TBV na której powstanie ta inwestycja. Czyżby miasto zbudowało drogę za "nasze" a Spółka spije śmietankę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super barvo może lubelscy hotelarze w końcu zejdą z tonu wysokich cen w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawnehotele orbisu zastaly przejete przez francuski koncern ACCOR. Ibis, ibis budget( dawny etap), Mercure i NOVOTEL I Sofitel to marki ACCCOR. orbis nie istnieje. W artukule dziennikarz uzyl słowa orbis wlasciwie nieslusznie bo chodzi o francuski accor ibis style jest na licencji accora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość z godziny 14:56 : i tu się mylisz, bo Ibis Style to akurat najdroższy z Ibisów, z cenami dochodzącymi nawet do 400 zł za noc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ledwo miasto zbudowało serwisówkę i już deweloper buduje hotel... W odwrotnej kolejności to deweloper musiałby zapłacić za budowę serwisówki... przypadek?! Nie sądzę. Ludzie latami czekają na budowę drogi a tutaj powstała do niczego... znaczy teraz już wiemy do czego. Na Górkach też już wszystko porobione pod TBV...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda jak rektorat UMCS. Architektura z lat 70-ch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co kolejny hotel w centrum lublina przeciez na krakowskim jest 2 czy wiecej niszcza przyrode i widoki ale nie bo w lublinie przeciez tyle bankowcow i obcokrajowcow ze potrzebny hotel jaksprzed lat 90 dla mnie to dno ta budowa hotelu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pismakowi sie popier...ło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze CBA zajmie sie ta serwisowką...a przynajmniej urzednikiem odpowidzialnym za to bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiecze, nie wiesz o czym piszesz!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile pokoje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejne "stelmaszysko"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziwiłem się po jakiego grzyba marnuje się publiczne pieniądze i buduje tą nikomu nie potrzebną serwisówkę. A tu proszę - to droga dojazdowa, która miasto sprezentowało deweloperowi. W normalnym stanie rzeczy to deweloper finansuje drogę dojazdową do swojej inwestycji, ale u nas .... Popierałem zabudowę górek czechowskich ale teraz zmieniam zdanie i przyłączam się do moherów z botanika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
a dziwiłem się po jakiego grzyba marnuje się publiczne pieniądze i buduje tą nikomu nie potrzebną serwisówkę. A tu proszę - to droga dojazdowa, która miasto sprezentowało deweloperowi. W normalnym stanie rzeczy to deweloper finansuje drogę dojazdową do swojej inwestycji, ale u nas .... Popierałem zabudowę górek czechowskich ale teraz zmieniam zdanie i przyłączam się do moherów z botanika
daj jeszcze na rydzyka i cie już przyjma do klubu.A  na pomnik tez mozesz dac, to tam tez podciagną serwisówke, żeby z auta móc ogladać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
i po co kolejny hotel w centrum lublina przeciez na krakowskim jest 2 czy wiecej niszcza przyrode i widoki ale nie bo w lublinie przeciez tyle bankowcow i obcokrajowcow ze potrzebny hotel jaksprzed lat 90 dla mnie to dno ta budowa hotelu :)
Dla mnie do to twój wpis, poczytaj sobie o bazie hotelowej w Lublinie, o zwiększającej się liczbie odwiedzających i ile miejsc jeszcze brakuje, chyba że ten wpis to nieudolna próba prowokacji z samej centrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta serwisówka sie przydaje i to nie tylko dla przyszłego hotelu który miał powstać juz ho ho ho jak dawno. Dzieki tej drodze dostawczaki po Probostwie nie jeżdżą juz przez cała drogę tylko wjeżdżają od Solidarności! Także myśle ze ta droga serwisowa została zbudowana z myślą o tym, a nie w związku z powstającym hotelem za rok czy dwa. W naszym kraju, aż tak do przodu sie nie myśli... hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ta serwisówka sie przydaje i to nie tylko dla przyszłego hotelu który miał powstać juz ho ho ho jak dawno. Dzieki tej drodze dostawczaki po Probostwie nie jeżdżą juz przez cała drogę tylko wjeżdżają od Solidarności! Także myśle ze ta droga serwisowa została zbudowana z myślą o tym, a nie w związku z powstającym hotelem za rok czy dwa. W naszym kraju, aż tak do przodu sie nie myśli... hehe
Cicho prezes kazał tak pisać, to piszą, nie wymagasz za wiele :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że Prezydent wcześniej wybudował za miejskie pieniądze( czyli naszych podatników) serwisówkę, po co TBV miałby się dokładać. Dobrze ma taka firma TBV, teraz serwisówka, wkrótce skrzyżowanie Gen .Ducha za około 70-80 mln zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...