Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nadbystrzycką jeszcze mało mpk-ów jeździ, że trzeba było z z Głębokiej 152 tam przenieść? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego linia 158 ma kursować rzadziej. Jest bardzo potrzebna zwłaszcza rano. Po co poprawiać coś co jest dobrze. mieszkanka Felina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje oddajcie 28 na Porębę !!!! Nie mam jak do pracy jeździć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wogole robi się te zmiany cooo? Wprowadzić 4 linie jak za czasów mojego dziadka i koniec! Po co urozmaicac one od wieków tak kursowały!!! 111qq Pozdrawiam Czarek B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany wprowadził człowiek , który nie korzysta z miejskiej komunikacji , częstotliwość kursowania woła o pomstę do nieba (patrz np.161 , 154 , 157) , zamiast wprowadzić nowe linie pozabierano z jednej dzielnicy na drugą (np. 152) "gratulacje " dla autora tych "dobrych zmian" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 157 to albo dziśaj jeździ po za rozkładem,albo jest obsługiwana autobusami bo dziśaj na Lwowskiej nie widziałem żadnego trolejbusu.Pomijając to że puszczenie tej nowej lini tylko od poniedziałku do piątku,z częstotliwością co pół godziny jest kompletną porażką.No ale ZTM oczwiście wie lepiej czego chcą pasażerowie,na codzień korzystający z komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm a ja jestem za tym zeby wykasowac wszystkie autobusy bo w sumie ludzie znikneli nie ma kto jezdzic autobusami wiec w jakim celu maja jezdzic puste autobusy?. Ceny zminimalizowane za bilety sama radosc. Ale tak sie zastanawiam czemu to wszystko ma sluzyc kto kogo ma wykonczyc. Dobrze , ze wkrotce ukaza sie rowery wiec super bo lepiej pedalowac rowerem jak jechac w zatloczonym autobusie z pol godzinnym a nawet godzinnym opoznieniem . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje oddajcie 28 na Porębę !!!! Nie mam jak do pracy jeździć !!!!
  Samochód se kup, łosiu! Inni też muszą mieć jak dojeżdżać do roboty. Nie jesteś jedynym mieszkańcem Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wogole robi się te zmiany cooo? Wprowadzić 4 linie jak za czasów mojego dziadka i koniec! Po co urozmaicac one od wieków tak kursowały!!! 111qq Pozdrawiam Czarek B
Wiesz podejżewam że za twojego dziadka to Lublin sie kończył na tak zwanej Rogatce Lubartowskiej,a od tamtego czasu miasto nam sie troche powiększło.Dlatego też potrzeba więcej lini autobusowych i trolejbusowych,żeby mieszkańcy Lublina mogli dojechać do pracy albo szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszczę proszę o jedną zmianę - autobuz z nr 15 niech dojeżdza do Prawiednik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzadziej kursuje od dziś linia 158 kursuje od dziś rzadziej" :Q
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje oddajcie 28 na Porębę !!!! Nie mam jak do pracy jeździć !!!!
  Kolego... Pomyliłeś adresy. Powinieneś to napisać w emailu do MPK i ZTM, a nie w komentarzu na Dzienniku. Tutaj nic nie wskórasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kamizelkach mają napis INFORMACJA ZTM. Mało kto wie co to ztm. Gdyby był napis informacja o komunikacji, o autobusach czy chociaż MPK ludzie wiedzieliby kto zacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal autobus co 7 minut????????¿ co 2 minuty!!!!!!!!!!!!!!!!! Rządam! A jak nie to pójdę i osobiście rozsadze ten Lublin!!!!!!! Yyyhhnn Marek Sz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nieprawda , że zamiast 150 jeździ 30 . Kłamią w tym MPK czy ZTM sztucznej spółce. 150 przejeżdżało obok Wojciechowskiej i Zana gdzie z tych rejonów był bardzo dobry dojazd na dworzec PKP a teraz trzeba się przesiadać aby podjechać pod dworzec główny. 151 jeździ ale od strony Kunickiego a nie podjeżdża pod główne wejście PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajzel okropny, wychodzę z domu, idę na przystanek i czuje się jak we Wrocławiu. Czy ta rzesza urzędników, znajomych królika musi udowadniać swoją głupota potrzebę istnienia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstępy między kolejnymi kursami poniżej 10 minut nie mają w Lublinie racji bytu. Nawet 10 minut to za mały odstęp. 151 a wcześniej też 159, kiedy miały czas odstępu 10 minut jeździły w szczycie po 2-3 wozy na raz. Wczoraj widziałem 5 wozów linii 159 stojących w korku na Narutowicza (na odcinku od Okopowej do Piłsudskiego). Od dzisiaj to samo będzie ze 151. Ale w ZTM nikt tego nie rozumie. Dopóki w Lublinie nie będzie BUS-pasów z prawdziwego zdarzenia tak będzie się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal autobus co 7 minut????????¿ co 2 minuty!!!!!!!!!!!!!!!!! Rządam! A jak nie to pójdę i osobiście rozsadze ten Lublin!!!!!!! Yyyhhnn Marek Sz.
Zacznij jeździć 151 albo 159 - w szczycie masz zagwarantowany autobus co 2 minuty, czasami nawet co minutę albo jeden za drugim :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstępy między kolejnymi kursami poniżej 10 minut nie mają w Lublinie racji bytu. Nawet 10 minut to za mały odstęp. 151 a wcześniej też 159, kiedy miały czas odstępu 10 minut jeździły w szczycie po 2-3 wozy na raz. Wczoraj widziałem 5 wozów linii 159 stojących w korku na Narutowicza (na odcinku od Okopowej do Piłsudskiego). Od dzisiaj to samo będzie ze 151. Ale w ZTM nikt tego nie rozumie. Dopóki w Lublinie nie będzie BUS-pasów z prawdziwego zdarzenia tak będzie się działo.
  nie maja racji bytu? chyab jaja sobie robisz. to jak chcesz zachecic podrozujacych samochodami z korzystania mpk. podwyzszka biletow i liniami raz na 20 minut? zart. w innych mistach priorytetowe linia jezdza wlasnie co 7-8 minut. w ogole takich linii jak w lublinie raz na 30 minut prawie w ogole nigdzi nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dobrze że mam samochód :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...