Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pijana matka z dzieckiem na rękach

Utworzony przez ktosik, 13 sierpnia 2012 r. o 11:52 Powrót do artykułu
No śmiało forumowicze, zlinczować ją, o nic nie pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a o co pytać-pijaństwo ,brak odpowiedzialności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochająca matka,dziecka nie zostawiła i jakiego licha czepiać się kobiety.Co z niego za mężczyzna i ojciec?Należało troskliwie zająć się obojgiem,a nie wzywać policję.Wytrzeźwiałaby i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona powinna być jak karaluch..widzisz ją w nocy albo w kuchni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
razus napisał:
Żona powinna być jak karaluch..widzisz ją w nocy albo w kuchni...
A facet jest jak delfin, wydaje mu się, że jest inteligentny, ale jeszcze nikt tego nie udowodnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam bez przesady wielokrotnie pamietam jak moj tata po paru piwach brał mnie na barana i razem wracalisy z osiedlowych lokali do domu, tata piwo z kolegami a ja precle, pizza i automaty i jakoś wyrosłem przynajmniej tak mi się wydaje na porządnego człowieka skonczylem studia mam prace i jakos funkcjonuje Ludzie przesadzają, kobitka troche popiła i zmierzała z dzieckiem do domu, przecież oprócz tego że się upiła nic złego się nie stało i co najważniejsze z dzieckiem było ok więc o co halo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinno być: asp. Arkadiusz Arciszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeżwa napisał:
Kochająca matka,dziecka nie zostawiła i jakiego licha czepiać się kobiety.Co z niego za mężczyzna i ojciec?Należało troskliwie zająć się obojgiem,a nie wzywać policję.Wytrzeźwiałaby i po sprawie.
Ty chyba nie wiesz, co piszesz. Pijana baba (2,2 promila) to jest bomba z opóźnionym zapłonem. Dobrze że wezwał policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też trzeźwy napisał:
Ty chyba nie wiesz, co piszesz. Pijana baba (2,2 promila) to jest bomba z opóźnionym zapłonem. Dobrze że wezwał policję.
Wiesz chyba nie wiem. Nigdy nie byłam pijana,ale może kiedyś odważę się.Najbardziej boję się tego wybuchu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...