Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech se jeszcze w du** wsadza kamery;/ bo tylko tam ich jeszcze nie mieli;/ wiekszym piratem teraz jest ten co przekroczy predkosc o 30km niz fiej co jezdzi po pijaku, bo kamery z alkomatami jeszcze chyba nie wynalezli;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paolomario napisał:
Brawo!
Brawo dla Policji oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Naszej Altance w Ciciborze policjanty ciongle filmujom tyh co z białegostoka za ostro wchodzom w zakrent pytam co w tym złego? pszynajmniem piwko se spokojniej smakujem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszynka zarobiła ... przyjąwszy średnio mandat 300 zł, jakieś ... 390 000 zł w jeden weekend . Ciekawe dlaczego postawili ją akurat na Spółdzielczości, na nowej dwupasmówce, gdzie nie dochodzi do wypadków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniszczyli śmietnik przy okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
postawili ją tam, bo tylko idioci jezdza po drodze dwupasmowej 50 km/h.....wiedza ze moga tam zarobic zamiast podniesc predkosc na społdzielczosci pracy do 70 km/h to wola kryc sie w krzakch z wystawiona kamera w smietniku....przeciez to absurd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy Nie bierzcie mandatów. W Sądzie Grodzkim stracicie góra 100 więcej na koszty sądowe, a oficerowie policji są wstanie odbyć góra 4 rozprawy dziennie. Prosty rachunek 1300 spraw na 4 to jakieś 325 osobo dni więc nawet jak jest 30 oficerów policji ruch drogowego w Lubinie to i tak zajmie im to 100 dni roboczych. Więcej takich akcji i nie będzie miła kto jeździć do wypadków bo będą siedzieć w sądach jako oskarżyciele. ODECHCE SIĘ IM SZYBKO TAKICH AKCJI. Prawo jest po naszej stronie, a jeżeli policja tego nie rozumie to trzeba ich nauczyć rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie można kupić spray do zamalowania obiektywów, kilku małolatów za grosze wykosi sprzęt i sprowadzi na ziemię tych cwaniaczków. GRAMY PONIŻEJ PASA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz, teraz to juz jest zajecie pasma drogi, sam jak postawiłem przy domu śmietniki odrazu do mnei przylecieli ze strazy wiejskiej że zajmuje nie swój teren. A o ograniczaniu widocznosci oraz stwarzaniu zagrożenia w ruchu drogowym nie wspominam. Troszeczke przesadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ WIEM KTO MI ZAJUMAŁ ŚMIETNIK SPOD DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na tak zamaskowany fotoradar? A co powiecie o tych: http://images43.fotosik.pl/207/420b77ac48269e60.jpg http://images44.fotosik.pl/207/5d4355179f655cdf.jpg Żalno gm.Kęsowo (okolice Chojnic) http://images38.fotosik.pl/203/40f39a29e0d31312.jpg Okolice Wejherowa źródło fotek antyradary.phi.pl/forum/viewtopic.php?t=1217
Ostatnio edytowany 13 października 2009 r. o 15:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam policję na skrzyżowanie poniatowskiego i popiełuszki. poranne nadzorowanie ruchu bardzo by się przydało kiedy aparat "leży" w śmietniku a taksówkarze i inne cwaniaki próbują wymuszać pierwszeństwo i paraliżują ruch. gdzie jest policja z prewencją? nie widziałem ich tam od lutego. podobnych przykładów skrzyżowań jest więcej a policja woli pilnować śmietników z za krzaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo policja - tak trzymać - i nie przejmujcie się malkontentami - jak mają kasę na paliwo do szybkiej jazdy to i na mandaty też ich stać - miasto to nie miejsce na wyścigi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo policja.Trzeba wreszcie skończyć z idiotami za kierownicą. We wszystkich krajach UE ograniczenia prędkości są niemal identyczne a jakość dróg znacznie lepsza a przede wszystkim normalni kierowcy. Wszyscy przestrzegają ograniczeń,są uprzejmi dla innych itd... Ciekawe kiedy nasi kierowcy "zejdą z drzew"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...it means WAR, skoro gramy takimi kartami. BTW, policja stała się organem pobierającym pieniądze od obywateli. to oznacza, że trzeba stworzyć nowy organ, który będzie pełnił obowiązki dotąd należące do policji. czyli instytucję chroniącą obywateli przed przestępcami i niebezpieczeństwem. jeszcze kwestia wymyślenia odpowiedniej nazwy. już raz straciłem prawko za punkty. przekroczyłem limit o JEDEN punkt i dostałem kwit do domu, wszystkie punkty oczywiście za prędkość w przedziałach 20-30 ponad dozwoloną. jeżdżę około 60 000 km rocznie, więc nie da się uniknąć wpadki. w uzasadnieniu skierowania na powtórny egzamin wyczytałem, że zagrażam bezpieczeństwu i życiu innych użytkowników drogi. w ostatni weekend dużo kulałem się po opisanych w artykule drogach. znowu czeka mnie egzamin... poczekam tylko na fotki. tak, jestem wariatem drogowym, zabijcie mnie za jazdę po spółdzielczości pracy 70 zamiast 50 km/h. za to powoli wlekące się mendy, które to wyprzedzają na przejściu dla pieszych, wymuszające pierwszeństwo włączając się do ruchu, blokujące lewy pas, i przyspieszające kiedy się je wyprzedza, przejeżdżające na czerwonym, zawracające na zakazie, nie używające kierunkowskazów, z małymi dzieciakami bez fotelików, jeżdżące po kielichu, wyszły z wojny cało... super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
brawo policja - tak trzymać - i nie przejmujcie się malkontentami - jak mają kasę na paliwo do szybkiej jazdy to i na mandaty też ich stać - miasto to nie miejsce na wyścigi
Cymbale z komisariatu! Jechałeś kiedyś samochodem? Masz prawko? 50km/h na Spółdzielczośći pracy i karac tych co jadą 70km/h to tylko twoi umundurowani przyjaciele z komendy mogli wymyśleć. Drudzy idioci po strażach wiejskich, co stawiają radary aby wiejską kase napełnić, ku uciesze sołtysa. ChWDP Zakompleksione służby: policja i straż wiejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
brawo policja - tak trzymać - i nie przejmujcie się malkontentami - jak mają kasę na paliwo do szybkiej jazdy to i na mandaty też ich stać - miasto to nie miejsce na wyścigi
Popraw beret na tej pustej głowie. Szkoda gadać bo i tak nie zajarzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Kierowcy Nie bierzcie mandatów. W Sądzie Grodzkim stracicie góra 100 więcej na koszty sądowe, a oficerowie policji są wstanie odbyć góra 4 rozprawy dziennie. Prosty rachunek 1300 spraw na 4 to jakieś 325 osobo dni więc nawet jak jest 30 oficerów policji ruch drogowego w Lubinie to i tak zajmie im to 100 dni roboczych. Więcej takich akcji i nie będzie miła kto jeździć do wypadków bo będą siedzieć w sądach jako oskarżyciele. ODECHCE SIĘ IM SZYBKO TAKICH AKCJI. Prawo jest po naszej stronie, a jeżeli policja tego nie rozumie to trzeba ich nauczyć rozumu.
ale pierd*** akcja jest chamska i nic nie poradzisz na to ;/ szczyt osiagnela mozna powiedziec.. a co do spraw to pokrywa sie koszty sadowe za nie wiec wyniesie z 2-3 razy tyle ;/ a w 1 kolejnosci dostaje sie wyrok zaocznie winny a pozniej mozesz sie odwolywac wiec nie pi** tu! znawco
Ostatnio edytowany 13 października 2009 r. o 12:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bardzo ciekaw co przepisy na ustawienie takiego urządzenia w pojemniku na śmieci o ile mi wiadomo to powinno ono być zainstalowane w sposób homologowany oile można uznać .że stałe i jednakowej kontrukcji słupy z budkami , produkowane przez specjalistyczne firmy takie homologacje mają , to ciekawe kto wydał ją na pojenik na śmieci . Radosna twórczość jakiegoś nadgorliwego co chce sie podlizać przełozonym. Kolejna sprawa to policja ma zapobiegać wykroczeniom a nie za wszelką cenę egzekwować kary za ich popełnienie ustawianie słupków wiąże się z ich prawidłowym oznakowaniem co działa prewencyjnie nawet gdy w tej budce nie ma fotoradaru i kierowcy automatycznie zwalniają w takich miejscach . Radiowozy policyjne wyposażone w taki sprzęt , też mają go instalowany pzez specjalistów . I na konieć Policjanci zamiast pracować na drodze będą teraz zza biurka opracowywać te1300 wykroczeń ustalać włąscicieli pojazdów kto tego dnia nimi jeździł , Po całęj polsce rozsyłać pisemka zamiast zapobiegać wykroczeniom na drodze. To zaprzecza celom jakie stawiane są Policji w Ustawie o Policji. Chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...