Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczęło się, w 2016 wojna na całego, ludziska szykujcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie dudę. Macie wojnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, to tylko kolejny etap przygotowań do planowanego już od ponad roku stanu wyjątkowego. Nie dajmy się wciągnąć w tę kolejną "wojenkę" i będzie ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie jeszcze spełni wladnego Komora to macie wojnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanie wojennym były wezwania do ROMO ( rezerwa ZOMO). Otrzymywali je rezerwiści, którzy odbywali wcześniej zasadnicza służbę wojskową w jednostkach LWP. Na przełomie 1983/84 w naszej jednostce wojskowej przebywała czasowo taka kompania ROMO. Strasznie pili i brali środki uspokajające ( spotykało się ich u lekarza w Izbie Chorych) Patrzyliśmy na nich z pogardą. Raz jednego zapytałem dlaczego jest w tak opluwanej i pogardzanej formacji. Odpowiedział, że miał do wyboru albo ROMO albo więzienia. Choć zasadniczą sużbe wojskową odbywał w LWP. Ile było prawdy w jego wypowiedzi do dziś nie wiem. Być może i dziś budzą się demony przeszłości i jesienią partia rządząca nie będzie chciała dobrowolnie oddać raz zdobytej władzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie dudę. Macie wojnę.
  aleś ty głupi. Duda jeszcze nie rządzi tylko Szczynukowicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aleś ty głupi. Duda jeszcze nie rządzi tylko Szczynukowicz
A jak Szczynukowicz to sovieci,WSI- długie ramię Moskwy,płatne pachołki Kremla i cała ta pierd olona, uśpiona do tej pory agentura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wezwać wszystkich studenciaków których przenieśli do rezerwy bez odbywania służby zasadniczej. To samo z rocznikami urodzonymi w latach 90-tych. W czym taki magisterek jest lepszy ode mnie. Ja skończyłem zawodówkę, w woju byłem dwa lata. Wszyscy powinni mieć taki sam obowiążek bronienia ojczyzny. PS. Szkolenia te nie muszą być długie, wystarczą 4-miesięczne (4 zmiany w ciągu roku). To samo ze służbą zasadniczą powinna być obowiążkowa, ale wystarczy krótka 4-miesięczna. Starej rezerwie niech dadzą spokój....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni wezwać wszystkich studenciaków których przenieśli do rezerwy bez odbywania służby zasadniczej. To samo z rocznikami urodzonymi w latach 90-tych. W czym taki magisterek jest lepszy ode mnie. Ja skończyłem zawodówkę, w woju byłem dwa lata. Wszyscy powinni mieć taki sam obowiążek bronienia ojczyzny. PS. Szkolenia te nie muszą być długie, wystarczą 4-miesięczne (4 zmiany w ciągu roku). To samo ze służbą zasadniczą powinna być obowiążkowa, ale wystarczy krótka 4-miesięczna. Starej rezerwie niech dadzą spokój....
Pomyłka chodziło mi oczywiście o 3 zmiany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz z Lubartowa, w czym są lepsi? W niczym, chociaż może w tym, że nie mają zamiaru bronić "tego kraju"? Nie wiem jak Ty, ale dla mnie obrona "tego kraju" nie jest potrzebna. Szkoda mi życia dla obrony tych "elit" politycznych, niech sami siebie bronią. Polskę zawsze będę bronił, bo jestem Polakiem i się tego nie wstydzę. Wstydzę się za to "tego kraju" i tych "elit".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy czy szkolenia BHP robią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyłka chodziło mi oczywiście o 3 zmiany...
może jednak trochę matematykę poćwicz... a stara rezerwa niech się też szkoli, bo technika idzie do przodu, mimo, że często w WP dalej muzeum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...