Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Policjanci obrzuceni butelkami na pl. Kaczyńskiego

Utworzony przez andy, 7 października 2013 r. o 13:55 Powrót do artykułu
To jak to w końcu było?  " Głośno krzyczeli nazwę jednego z klubów (policja nie jest w stanie określić którego)".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co by zrobił prokurator gdyby jego obrzucali butelkami i okładali pięściami ? Czy też wystarczyłoby poręczenie majątkowe ? A może w tej grupie był jakiś pracownik sądu, prokuratury lub synek prokuratora.Chory kraj w którym zatrzymuje się na 3 miesięczne sankcje pijanego rowerzystę , studenta z blantem lub opaloną lufką.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach policja powinna mieć prawo użycia broni. Trzeba bezwzględnie zmienić prawo. Decyzję prokuratury to nawet trudno komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni ci policjanci ! Powinni odmówić wychodzenia na ulice dopóki nie będzie na nich bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze byłoby by następnym razem kibole dali wp....ol prokuratorowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to byli bojownicy pisu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za pojeb nazwał plac imienia Kaczyńskiego? A co On zrobił takiego dla Lublina i Polski żyby teraz nazwyać jego imieniem ulice i place?. Pojebało się już w głowach co niektórym..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUR*WA WIDZIALEM TO POLICJA ZACZELA OBLADOWYWAC PALKAMI !!!!!!!!!!!! Smiech na sali w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUR*WA WIDZIALEM TO POLICJA ZACZELA OBLADOWYWAC PALKAMI !!!!!!!!!!!! Smiech na sali w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze ....
Dostałeś kilka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUR*WA WIDZIALEM TO POLICJA ZACZELA OBLADOWYWAC PALKAMI !!!!!!!!!!!! Smiech na sali w tym kraju nigdy nie bedzie dobrze .... Dostałeś kilka?  
  Pewnie złapałeś bulwersa bo ci kolege zatrzymali! A sam zapewne uciekaeś aż się kurzyło, a teraz anonimowo w internecie będzie mówił, że wiesz jak było ;D jak widziałeś przebieg całego zdarzenia to zgłoś się do Prokuratury jako świadek żeby ratować kumpli ;p hahaha śmieszą mnie tacy napinacze. Ps. Tak się składa, że również byłem na tym skwerku i było słychać was jak skandowaliście "motor Lublin" oraz dzwięk tłuczonego szkła. Szkoda tylko, że po tym nie było słychać strzałów Policjantów bo wtedy czół bym jakąś satysfakcję, a tak to się cackają z wami... kibicami... i dobrymi chłopcami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rafał: Pewnie złapałeś bulwersa bo ci kolege zatrzymali! A sam zapewne uciekaeś aż się kurzyło, a teraz anonimowo w internecie będzie mówił, że wiesz jak było ;D jak widziałeś przebieg całego zdarzenia to zgłoś się do Prokuratury jako świadek żeby ratować kumpli ;p hahaha śmieszą mnie tacy napinacze. Ps. Tak się składa, że również byłem na tym skwerku i było słychać was jak skandowaliście "motor Lublin" oraz dzwięk tłuczonego szkła. Szkoda tylko, że po tym nie było słychać strzałów Policjantów bo wtedy czół bym jakąś satysfakcję, a tak to się cackają z wami... kibicami... i dobrymi chłopcami...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu policji zebrał bym ekipę i z domu za łeb wyciągnął i co dalej...wiadomo. Jedyny plus komuny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyźni usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjantów i naruszenia nietykalności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o ich aresztowanie, ale prokurator zastosował wobec nich jedynie poręczenie majątkowe."   brawo dla prokuratury, znowu to samo. Policja łapie bandytów a prokuratura ich wypuszcza. W tym kraju nigdy nie będzie bezpiecznie. Jeszcze im dajcie lekkie wyroki w zawieszeniu bez ciągania ich po sądach a wyroki prześlijcie pocztą żeby mieli czym podetrzeć......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wszyscy wyszli z CENTRUM KULTURY na dialog o sztuce!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówcie że Kaczuch jakiś plac dostał ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyźni usłyszeli zarzuty czynnej napaści na policjantów i naruszenia nietykalności. Policjanci wystąpili z wnioskiem o ich aresztowanie, ale prokurator zastosował wobec nich jedynie poręczenie majątkowe."   brawo dla prokuratury, znowu to samo. Policja łapie bandytów a prokuratura ich wypuszcza. W tym kraju nigdy nie będzie bezpiecznie. Jeszcze im dajcie lekkie wyroki w zawieszeniu bez ciągania ich po sądach a wyroki prześlijcie pocztą żeby mieli czym podetrzeć......
tak zrobią ! przecież nikomu nic się nie stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy przeczytałem podtytuł:
Kilku mężczyzn rzucało butelkami i szarpało się z policjantami w centrum Lublina. Mężczyźni nie zostali aresztowani.
 ucieszyłem się, że wreszcie policja zrobiła to, za co jej płacimy: zastrzeliła kilku bandziorów i dlatego nie można było ich aresztować. Ale kiedy doczytałem do końca - załamałem się kompletnie i wróciłem na ziemię... Chyba jednak czas - mimo czterdziestki na karku - na desperacką decyzję wyjazdu z kraju, w którym "stróże prawa" nie stoją po jego stronie, a zwykły zjadacz chleba czuje się coraz mniej bezpiecznie w odróżnieniu od bandziorów i wszelakiej swołoczy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mlodzieżówka "jedynie słusznej partyji", musi być bezkarna, toć to młodzież wykształcuna z "wielkiego miasta", nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówcie że Kaczuch jakiś plac dostał ....
zobaczymy jak twoj goru bez matury bedzie strzegl placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyni BANDYCI biorący udział w całym zajściu to policjanci którzy zaatakowali jednego z chłopaków, bijąc go i gazując skutego na ziemi - bezpodstawnie. Następnie pod pretekstem " czynnej napaści na funkcjonariusza " wezwali posiłki które wyłapały i w sposób równie brutalny potraktowały 3 pozostałe osoby które nie widząc żadnej winy w swoim zachowaniu nawet nie próbowały uciekać z placyku. Ale wy komentujący i tak wszystko wiecie lepiej, i pewnie społeczniaki!! strzelać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...