Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pomyliła biegi i wjechała w Biedronkę (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 kwietnia 2017 r. o 14:42 Powrót do artykułu
"R" i rakieta.....a efekt widać na foto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ na zakupach.. i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna kobieta za kółkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ***sko wjechała w moją ulubioną biedronkę.zabrać ***e prawo jazdy wieśniaczka za***a!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee a to że wjechała to w czym problem robić Ci dalej pajacu zakupy, każdemu może się zdarzyć nawet najlepszym więc nie rozumiem skąd tyle zawiści w was? Zajmijcie się swoim życiem a nie interesują was chociażby czyjeś 500+. Chyba że wasze życie jest aż tak nudne to już macie problem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie sie czasem zdaża pomylić gaz z hamulcem. Noi co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysłać Karyne po czypsy do biedry i od razu coś zmaluje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawca 500+ komentuje :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haaaa wsteczny z pierwszym biegiem jakby obok siebie byly haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+? Aż taki/taka płytka jesteś? Tylko tym żyjesz? Żenada ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tam bzdury napisali na biedronce "BARDZO NISKIE CENY" popatrzyła na paragon i nie wytrzymała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieg trzeba wkładać, a tu telefon dzwoni. Więc robi wszystko na raz. Nawet przejechała przez krawężnik- silnik nie zgasł. Powinny być dla takich jakieś konkursy, listy wyczynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy kierowcy co mlą biegi nie powinni wsiadać za kierownicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Haaaa wsteczny z pierwszym biegiem jakby obok siebie byly haha
Często wsteczny jest "pod jedynką"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i właśnie tacy ludzie mają prawo jazdy. a połowa społeczeństwa nie zdaje za pierdoły np: za zle ustawiony zagłowek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może ta pani będzie to czytać, wątpie czy niektóre z powyższych komentarzy ktoś by powiedział jej prosto w oczy. Nikt nie wie jak wyglądała sytuacja- czy to była zwykła głupota, czy może się coś stało, dostała jakąś wiadomość, zestresowała się czymś, zamyśliła z tego powodu na chwilę. Być może niedawno odebrała prawo jazdy, albo zmieniła samochód i zapomniała że inaczej wrzuca się w nim wsteczny.  Nawet najlepszym się zdarza, co więcej, każdy z nas popełnia błędy. Nie zwalniam jej z odpowiedzialności, której wymaga się od kierowcy, ale dostało jej się "wieśniaczek i karyn", przy jednostronnej i płytkiej ocenie sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam prawko od 24 lat. Jeżdżę audi a4 w mojej karierze kierowcy to czwarty samochód.Niedawno jako drugie auto kupiłem audi a3.W czwórce wsteczny wchodzi do tyłu w trójce do przodu...Normalnie niby nic ale na początku użytkowania szlak mnie trafiał ile razy wrzucalem jedynke zamiast wstecznego ale kwestia przyzwyczajenia bo trzeba jeszcze palcem ten plastik podciągnąć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była na promocji i dlatego zapomniala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest się z czego nabijać, każdemu człowiekowi może się coś takiego przydarzyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...