Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
same autorytety !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powstał komitet o takich rozmiarach ilościowo-osobowych jak do reaktywowania IV RP. Po co ta fasada? po co tyle szumu wokół katastrofy, którą wywołał, swoim zachowaniem, sam śp L. Kaczyński. Niech ci ludzie wezmą się do solidnej roboty, zwłaszcza w zapóźnionym woj. lubelskim. Powołajcie taki komitet do aktywizacji gospodarczo-społecznej tego regionu- nygusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akuratnie, "zapuźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły. Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły. Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! dobrze, że jest ktoś kto potrafi właściwie ocenić to co się stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anja napisał:
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły. Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina .
Ale po co nam to wszystko my mamy komitet i jesteśmy prawdziwymi Wolakami a jakiś tam Rzeszów rządzony przez komunistów to nam lata My mamy tradycję kościoły zabytki (których nikt nie ogląda)no i naszą tradycję NIE DA SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
To ja życzę Ci chociaż tych 100-u lat w dobrym zdrowiu i drzyj mordę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy sie wstydzić za to do czego doprowadziła polityka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
dobrze że na Wybiórczej nie ma nic na ten temat bo pewnie też napisał byś tam tego samego posta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to zakamuflowana lista wyborcza??? Nie zauważyłem efektywnego działania członków komitetu w ciągu minionego roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE JEST KRZYŻ ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom wypowiedzi zaskakująco wysoki. Gratuluję komentatorom dobrego samopoczucia. Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anja napisał:
akuratnie, "zapóźnionym lublinem" rządzą ci, który smolenskiem się nie zajmują czyli WASILEWSKI, ŻUK, GRABCZUK, HETMAN...i efekty są POwalające. Jeszcze kilka lat takiej demolki a stracimy status największego maista po prawej stronie Wisły. Rzeszów już ma albo będzie mieć w najbliższym czasie: Austrostradę A4, droge ekspresową S19, obwodnicę północną, nowy terminal i nowe drogi kołowania dla samolotów na lotnisku w Jasionce, remont linii kolejowej do Krakowa i Przemysla(prędkość 160 km/h), remont linii do Stalowej Woli/Lublina(120 km/h), inwestycje zagranicznych firm z branży lotniczej, inwestycje rzędu 350 mln na system transportu miejskiego(50 nowych autobusów, wymiana nawierzchni dróg). Obecnie w Rzeszowie budują się 2 nowe duże centra handlowe, powstaje kompleks wieżowców Capital Towers(25 i 17 pięter), liczba ludnosci cały czas rośnie w przeciwienstwie do Lublina .
Nie zapomnij dodać że Rzeszów rozpoczął swój rozwój ładnych kilka lat temu, długo przed bajkopisarzem Wasilewskim, a za kadencji podróżnika Pruszona. Oddaj więe co boskie Bogu, a co cesarskie cesarzowi i nie ujmuj Pruszonowi zasług 8-letniego zaniedbania Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Ja też chcę do komitetu. Będe wiernie wam służył,darł mordę pod Pałacem Prezydenckim w W-wie każdego miesiąca, aż do 2110 roku.Będe bronił prawdy w sprawie winy Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za tę tragedię.
CESARZ ZALEGALIZOWAL MARICHUANE, ABY NAROD WIECZNIE BYL NA CHAJU I PRZESTAL W KONCU KWEKOLIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...