Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Powstało najdłuższe graffiti w Polsce (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 sierpnia 2017 r. o 20:06 Powrót do artykułu
Wcześniej wyglądało elegancko, teraz patologicznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wugląda okropnie! Mam nadzie, że przywrócą stan pierwotny. Kto na do dał pozwolenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brudasy ! Za dobrych czasów musieli by to natychmiast zmyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ja się nie znam na sztuce nowoczesnej,ale dla mnie to nie jest sztuka a najzwyczajniejsze w świecie bazgroły które szpecą ten nowiutki nie dawno wybudowany wiadukt i mur oporowy.Ten kto wydał na to swoją zgodę teraz powinien za własne pieniędzy te bazgroły zamalować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniałe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cudowny, autystyczny iwent powinien mić jakiś chwitliwy nejm czy inny dżingiel, żeby był efekt Łoł!, moja propozycja: "na chu.ju se namaluj!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graffiti bywa sztuką ale to są niestety tylko infantylne bazgroły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej na tym wyszła Fabryka Reklam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wcześniej wyglądało elegancko, teraz patologicznie
  zgadzam się z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest powód do dumy ? DW promuje patologię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0:18 w filmie: "MIAŁ BYĆ GRAFITY A NIE JAKIEŚ MAZAJE!" i ja się z tym zgadzam. Tagi, sragi, jakby było ładne graffiti to bym się nie czepiał, a tak lipa! Każdy na swoją "modłę", brak wspólnego projektu. Teraz (do niedawna ładny - czysty) mur oporowy wygląda jak częśc Bronxu lub innych zdewastowanych miejsc na tym świecie. Było ładnie, jest "graficiarsko", osoba która wydała zgodę aby tak "upiększyc" ten mur, powinna... A sami sobie dopowiedzcie co, bo ja nie chcę byc ciągany po sądach za "szerzenei nienawiści".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widoczne bohomazy to m.in.: trupie czaszki, demony, itp. - to celowy element niszczenia i demoralizacji naszej kultury! To nie jest przypadek, to planowany akt wandalizmu oraz demoralizacji pod przykrywką lewackiej „sztuki”... Pytanie podstawowe - który idiota, żydolewak z ratusza wydał na to zgodę???? Kto zaakcpetował te lewackie wydzieliny??? Czyżby znowu Sorosowe zlecenie? Swoje domy i mieszkania niech tak niszczą!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się ukarać osoby, które wydały zezwolenie na taką dewastację nowych obiektów i obciążyć ich kosztami przywrócenia do stanu pierwotnego!!! Ten ratusz nad niczym nie panuje! To jest SKANDAL! Wandalizm, demoralizacjia, niszczenie naszego mienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcześniej....to były przypadkowe na dziko malowane graffiti i to były bohomazy, pojedź teraz ..to ma jakiś sens, tutaj na filmie nie ma tych extra, pójdź zobacz, potem pisz !!! i wygłaszaj swoje mądrości !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma wątpliwości że to wygląda koszmarnie!! Same grafiki (niektóre) są same w sobie ladne ale jako całość jest ohydne , niespójne i wygląda jak zwykłe bohomazy. A żal mnie ściska jak pomyślę że taki sam los czeka nowe piękne wiadukty nad Gen Ducha. Jak można tak szpecić miasto???!!! Czy to się naprawdę podoba naszemu włodarzowi Żukowi ???? Jeszcze można zrozumieć takie coś na starych zdewastowanych obiektach ale kto zezwolił na dewastacje nowych , pachnących świeżością!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ułomny intelektualnie urzędas zezwolił na to zeby świezo oddany obiekt zamalowywac graffiti? ja rozumiem gdyby byla mowa o starym, odrapanym murze, albo o murze juz pomazanym, wtedy malowanie go wg jakiegos wzoru miałby sens. ale tu jest (był) czysty, nowy obiekt i już pomazany, bo jak ktos zauwazył tu wczesniej, moze i same obrazki sa ładne, ale jako całosc, z oddali wygladaja szpetnie, okropnie poza tym, mamy 2017 rok. a nie lata 90, w ktorym graffiti było modne. teraz robi sie murale. jesli juz mazac takie mury to tak jak koło tarasów zamkowych gdzie jest ładny kolorystycznie dopasowany obraz na murze. z treścią tego obrazka sie nie zgadzam, ale nie speci muru, tylko przyozdabia. Nie mozna było tam na solidarnopści zrobić obrazu przedstawiajacego jakąś historie, w kolorach szarosci, czerni, bieli? - czyli kolorach ktore pasują do szarego muru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osoby które wydały zgodę na te bohomazy powinny teraz w czynie społecznym doprowadzić obiekt do stanu pierwotnego - oczywiście nie wydając publicznych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś zbierałem śmieci z przystanku MPK po malarzach. Jeden leżał nieprzytomny z pijaństwa. Obok spray i kubeł farby. Piękny widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ciemnogród!! Ludzie ogarnijcie się!! widziałam dziś na żywo te murale i są niesamowite!! Jesteście ograniczonymi debilami, jakby ktoś tam wulgaryzmy namazał rozumiem można się irytować ale to jest sztuka, otwórzcie oczy przestańcie żyć w średniowieczu, trochę tolerancji! To takie polskie skrytykować i gadać bzdury byle tylko połechtać swoje ego. Murale są świetne, kolorowe, wygląda to super, lepsze według was szare blokowisko czy wiadukt niż pełne barw artystyczne malowidła? Boże widzisz i nie grzmisz.... Jak w tym kraju ma się coś zmienić jak zero wyobraźni w narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proszę zamówić sobie takie "arcydzieło" na ogrodzeniu przed domem albo na własnym bloku. Nic mi do tego. Było tam wcześniej super miejsce przy ogrodzie botanicznym na relaks dla rodzin i fana ścieżka rowerowa. Teraz to strach tam z dziećmi wychodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...