Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin pożegnał o. prof. Krąpca

Utworzony przez Lublinianin, 16 maja 2008 r. o 14:17 Powrót do artykułu
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie. Bez niego KUL nigdy nie byłby tym czym jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy masz może na myśli ponadnormatywne nasycenie agentami SB ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warszawianin napisał:
Czy masz może na myśli ponadnormatywne nasycenie agentami SB ?
Jakieś nazwiska, dane, źródła- możesz podać??- i zamilcz głupcze jeśli nie potrafisz uszanować tego wielkiego Polaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uroczystość żałobna na miarę Wielkości CZŁOWIEKA. Niestety, Arcypasterz musiał sobie ulżyć na...? Oczywiście, na Rydzyku. Byłem na całych uroczystościach i miał conajmniej trzy "wejścia" godne politowania. Oklaski to pierwsze,..,krytyka ostatnia. deb*** by się połapał. Dał piękne świadectwo swojej pychy. Niestety podziękowano też ogólnie "masmediom". A ja pytam, ile tych masonmediów było? Co, nie przeszło przez gardło ze TRWAM transmitowało 4 godz uroczystości? Strach nie pozwolił powiedzieć? Od strachu tylko krok do fałszu. Gdyby nie TRWAM to mało kto by wiedział, że taki WIELKI CZŁOWIEK ZMARŁ. Ojcze Albercie, Orendowniku Prawdy - Pamiętamy Cię i żyjemy Twoją nauką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Uroczystość żałobna na miarę Wielkości CZŁOWIEKA. Niestety, Arcypasterz musiał sobie ulżyć na...? Oczywiście, na Rydzyku. Byłem na całych uroczystościach i miał conajmniej trzy "wejścia" godne politowania. Oklaski to pierwsze,..,krytyka ostatnia. deb*** by się połapał. Dał piękne świadectwo swojej pychy. Niestety podziękowano też ogólnie "masmediom". A ja pytam, ile tych masonmediów było? Co, nie przeszło przez gardło ze TRWAM transmitowało 4 godz uroczystości? Strach nie pozwolił powiedzieć? Od strachu tylko krok do fałszu. Gdyby nie TRWAM to mało kto by wiedział, że taki WIELKI CZŁOWIEK ZMARŁ. Ojcze Albercie, Orendowniku Prawdy - Pamiętamy Cię i żyjemy Twoją nauką.
Czyżbyś był szkolony w rydzykówce?Pisze się orĘdownik a nie orENdownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, czy inaczej, smutne to jednak, że o. prof. Krąpiec "nie zasługuje" na zainteresowanie mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Jakieś nazwiska, dane, źródła- możesz podać??- i zamilcz głupcze jeśli nie potrafisz uszanować tego wielkiego Polaka
deb***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przez ponad pół wieku (w latach 1970-1983)" czy 13 lat to pół wieku? czy to błąd w podanych datach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...