Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pożegnali komendanta policji

Utworzony 5 lutego 2016 r. o 20:11 Powrót do artykułu
nareszcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2016-1991=25LAT - to się "otyrał" urzędas jeden. Teraz będzie brał 8000zł emerytury dorabiając w jakimś urzędzie 3000PLN i będzie się śmiał ze zwykłych ludzi!!! PS. Ciekawe czy dzieci i wnuki już są oficerami milicji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dostałeś 250 zł na dwa tygodnie przed odejściem tak jak ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot kolego jak spotkasz na swojej drodze służbowej podwładnych to nie chcę być w twojej skórze jak swego czasu z-komendanta do spraw politycznych Jasińskiego. Obie panie, obie Krysie obie .............. widzi misię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że dostałeś 250 zł na dwa tygodnie przed odejściem tak jak ja
ty kundelku dostales 250zl. My elita policji oficerowie dostajemy na odchdne 3000 podwyżki dodatku ,dzięki nam tacy kundle jak ty mieli dobrze zorganizowana pracę więc myślę że czujesz różnice i wiesz dlaczego dostales tylko 250zl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jako zwykły obywatel świętuje to tak. nie mam emerytury po 25 latach. ale to była moja decyzja że nie poszedłem do służby mundurowych. i to samo z tymi co te komentarze żenujące piszą. mogliście się uczyć. iść do szkoły policyjnych etc. teraz nie komentuje że będzie ten komendant miał wysoka emeryturę. każdy z was mógł... trzeba się było uczyć. a jak nie nadawaliscie się do zarządzania tylko jedynie do wpisywania mandatów to teraz się nie kompromitujcie wylrwajac zale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co ma go pis zwolnić spitala do nory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat pracy i na emeryturę a pózniej dalej pracują, a my mamy zapieprzać do 67 lat, litości, kiedy w tym kraju będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kundelku dostales 250zl. My elita policji oficerowie dostajemy na odchdne 3000 podwyżki dodatku ,dzięki nam tacy kundle jak ty mieli dobrze zorganizowana pracę więc myślę że czujesz różnice i wiesz dlaczego dostales tylko 250zl.
  o, zgroza jaka wypowiedz,  tym kundlem wina sie zainteresować prokuratura i zmniejszyć mu emeryturę do 1/3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kundelku dostales 250zl. My elita policji oficerowie dostajemy na odchdne 3000 podwyżki dodatku ,dzięki nam tacy kundle jak ty mieli dobrze zorganizowana pracę więc myślę że czujesz różnice i wiesz dlaczego dostales tylko 250zl.
A skąd ty kundelku znasz takie uczone słowa, przecież ci ubecy, sbecy i inni rodem z PRL-u to była ,,elita,, wyszkolona w fachowym wciskaniu szpilek za paznokcie spokojnym obywatelom i patriotom. Już niedługo obecna władza wyrówna wam wypasione emerytury. Jesteście pasożytami którzy są utrzymywani przez gnębione przez was społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wielu komendantów i wielu naczelników,ich już nie ma a ja wciąż jestem i wiernie służę.Ciekawe jest to,że gdy Ci "wielcy" odchodzą na emki zapominają jakimi często podłymi przełożonymi i ludźmi byli! Za to jak zdarzy im się popełnić jakieś wykroczenie i zatrzymuję ich do kontroli to nagle są cudownymi przyjaciółmi do rany przyłóż i uleczony człowiek,mimo że np.zaledwie kilka miesięcy temu wszczynał nam postępowania za jakieś pierdoły.Cóż Portka,Góżdż,Sobczuk,Polikarski czy teraz Szkodziński a za jakiś czas kolejni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to szkoda dla lubelskiej policji.Boże pomóż im.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha uciekają szczury z tonącego statku!!!!!! Generała w końcu posunęli to i jego ziomkowie czym prędzej zbierają manatki!!!!! Mam pytanie do nich czy czasem około 2 miesiące temu nie podniesiono im dodatków funkcyjnych????? Jeżeli tak to pytam za co??????!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszczynał ludziom postępowania za byle co. A potem odstępował od ukarania ale zabierał 20 % trzynastki i więcej. W taki sposób oszczędzał pieniądze, tworzył oszczędności nie zapewniając policjantom odpowiedniego sprzętu i warunków pracy, oszczędzał na liczbie zatrudnionych policjantów. Nie spotykał się z policjantami tylko przysyłał swoich zastępców. Patrzył tylko na słupki, na statystykę która jest wszechobecna w policji. Ciekawe o ile podwyższono mu dodatek służbowy przed odejściem?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszczynał ludziom postępowania za byle co. A potem odstępował od ukarania ale zabierał 20 % trzynastki i więcej. W taki sposób oszczędzał pieniądze, tworzył oszczędności nie zapewniając policjantom odpowiedniego sprzętu i warunków pracy, oszczędzał na liczbie zatrudnionych policjantów. Nie spotykał się z policjantami tylko przysyłał swoich zastępców. Patrzył tylko na słupki, na statystykę która jest wszechobecna w policji. Ciekawe o ile podwyższono mu dodatek służbowy przed odejściem?
Tak się teraz zarządza ludźmi. To co opisałeś to standard, Spytajcie pracowników firm kurierskich, transportowych, Poczty Polskiej, serwisów samochodowych, firm meblarskich i budowlanych. Gównozjadom podsypuje się kasy, a ci szaleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kundelku dostales 250zl. My elita policji oficerowie dostajemy na odchdne 3000 podwyżki dodatku ,dzięki nam tacy kundle jak ty mieli dobrze zorganizowana pracę więc myślę że czujesz różnice i wiesz dlaczego dostales tylko 250zl.
normalnie k.u.r.w.a z ciebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszczynał ludziom postępowania za byle co. A potem odstępował od ukarania ale zabierał 20 % trzynastki i więcej. W taki sposób oszczędzał pieniądze, tworzył oszczędności nie zapewniając policjantom odpowiedniego sprzętu i warunków pracy, oszczędzał na liczbie zatrudnionych policjantów. Nie spotykał się z policjantami tylko przysyłał swoich zastępców. Patrzył tylko na słupki, na statystykę która jest wszechobecna w policji. Ciekawe o ile podwyższono mu dodatek służbowy przed odejściem?
No ktoś was musi gonić do roboty, bo jak by wam pofolgować, to byście tylko wóde pili. M O z PRL-u nie wróci. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W państwowej straży PO-żarnej dalej żądzą dziady rodem z PRL owskiej wyższej szkoły oficerskiej i Schp. Zmiany na lepsze nie będzie dopóty dopóki te dziady sprzed 1971 roku są komendantami i ich poplecznikami. Amen Na razie dodatki są dla ich rodzin i tych którzy smarują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...