Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pozwolą turystycznym busom jeździć po Starym Mieście?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 19:38 Powrót do artykułu
jestem zdecydowanie PRZECIW !! To nie można się już spokojnie przespacerować po Starym Miescie ??? Trzeba wszędzie wozić te ciężkie du....y !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WŁAŚCICIELE ELEKTRO-BUSÓW JAK WIDAĆ NIE PRZEKAZALI ODPOWIEDNIEJ DOTACJI- CO ŁASKA - NA STARE MIASTO POWINNI ZABRONIĆ WJAZDU SAŁACIARZOM - TO ONI JEŻDZĄ JAK IDIOCI, TO ONI STWARZAJĄ ZAGROŻENIE DLA PIESZYCH. CZY ZA ŻUKA W UM PRACUJE KTOŚ NORMALNIE MYŚLĄCY - NAJLEPSZY PRZYKŁAD KIELISZEK MÓWIĄCY DWA ZDANIA ZAPRZECZAJĄCE SOBIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od Bramy krakowskiej do Grodzkiej to jest jakieś 700 metrów !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczy sprzeciw. I tak za dużo samochodów jeździ po starym mieście, jeszcze tylko brakuje tego chińskiego szmelu się pomiędzy ogródkami i pieszymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tymczasem prawo jednoznacznie mówi, że to prezydent, a nie Rada Miasta jest zarządcą dróg." Teraz już chociaż wiemy kto odpowiada za fatalny stan większości z nich - szczególnie w miejscach, w których znajdują się kraty i włazy do studni kanalizacji sanitarnej i burzowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny. I tak już jest tłok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać debilizm się szerzy jak amerykańska stonka. Tylko skończony debil może wpaść na tak debilny pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sobie za stodołą wozi turystów a nie po zatłoczonej Starówce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„są bardziej bezpieczne od wszystkich pozostałych pojazdów, które wjeżdżają na Stare Miasto”, ale najbardziej bezpiecznie gdy nie ma tam wszelkich pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos by zalozyl na jakims portalu z petycjami, petycje sprzeciwiajaca sie wjazdowi pojazdow na starowke. Mozna by ja rozpowszechnic np na facebooku. Ja niestety jestem komputerowym totalnym laikiem ale z checia bym sie pod czyms takim podpisal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tego dziadostwa brakuje na wąskich ulicach i na Starym Mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na lubelskie Stare Miasto wpuścić dorożki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł poprzeć polski przemysł a nie kupować chińskiej produkcji. Dziad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwólcie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wozidła wyglądają tandetnie, Miejski Konserwator Zabytków nie powinien się na to zgodzić. W jaki sposób to wogóle jest dopuszczone do ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupili busiki do podwozenia zuka i kopelko na mecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupili busiki do podwozenia zuka i kopelko na mecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraźcie sobie sezon letni, cała starówka pełna ludzi i przepychające się wagoniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw strumpla "Starego ładu " czyli Tadzia S. wysłac w delegację to wtedy busty uziemione od lat ruszą na ulice Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba oszaleli... To już Stare Miasto jest takie wielkie, ze nie można ruszyć tyłka, by przejść je o własnych siłach?! Jak oni to sobie wyobrażają w lecie, na wąskich uliczkach? Jakiś idota utopił kasę w chińskiej tandecie i teraz chce zrobić z Lublina drugą Kalkutę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...