Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pozwolenia na budowę z kilku miesięcy nieważne?

Utworzony przez marko, 4 stycznia 2012 r. o 10:10 Powrót do artykułu
a ja mam pozwolenia, dom w budowie i niech mnie pocałują w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziej kryje złodziewja , dlatego go jeszcze nie odwołali,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy Prezydent czy p dyrektor bedzie płacił odszkodowania za wydanie nieważnych decyzji bo one bedą szły w setki tysiecy jak nie w miliony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marko napisał:
a ja mam pozwolenia, dom w budowie i niech mnie pocałują w d***
skoro chcesz to daj adres a pocałuje cie tak, ze bedzie bolało do końca twego marnego zycia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alvin napisał:
Ciekawe czy Prezydent czy p dyrektor bedzie płacił odszkodowania za wydanie nieważnych decyzji bo one bedą szły w setki tysiecy jak nie w miliony....
To Prezydent Żuk (doktor nauk ekonomicznych) zatrudnił tego faceta, więc obydwaj odpowiadają za to, że wydawane pozwolenia na budowę są nieważne. Obydwaj mieli świadomość, że dyrektor nie ma uprawnień do wydawania decyzji. No chyba, że obydwaj ukończyli tylko 3 klasy podstawówki i nie wiedzą o co biega w przepisach prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro chcesz to daj adres a pocałuje cie tak, ze bedzie bolało do końca twego marnego zycia
Róg Brackiej i Reformackiej pod szóstym,czekam bucu na ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł napisany nielogicznie - nie wiadomo od kiedy do kiedy wydawane decyzje nie są ważne. Przez 4 miesiące nie był zatrudniony czy przez 4 dni tego roku. Z artykułu kompletnie nic nie wynika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyr. Hagemeyer podpisywał przede wszystkim decyzje lokalizacyjne, w oparciu o które wydawane były pozwolenia na budowę.Jeżeli nikt personalnie nie odpowie za tą sytuację, to będzie świadczyło o braku charakteru prezydenta Żuka. Bo chyba p. prezydent zdaje sobie sprawę, jaką armię niepotrzebnych ludzi zatrudnia w Wydziale Organizacyjnym, który nie zdążył z przygotowaniem nowemu dyrektorowi upoważnienia. A ci którzy mają pozwolenie, mają rację - niech się budują i mają w du*** problemy głupoli z UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małgośka napisał:
Dyr. Hagemeyer podpisywał przede wszystkim decyzje lokalizacyjne, w oparciu o które wydawane były pozwolenia na budowę.Jeżeli nikt personalnie nie odpowie za tą sytuację, to będzie świadczyło o braku charakteru prezydenta Żuka. Bo chyba p. prezydent zdaje sobie sprawę, jaką armię niepotrzebnych ludzi zatrudnia w Wydziale Organizacyjnym, który nie zdążył z przygotowaniem nowemu dyrektorowi upoważnienia. A ci którzy mają pozwolenie, mają rację - niech się budują i mają w du*** problemy głupoli z UM.
dyrektor? co nie zna prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...