Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Prawica przeciwko atakom na \"Marsz Życia\"

Utworzony przez Marcin, 30 maja 2013 r. o 18:38 Powrót do artykułu
A kto niby i w jaki sposób atakuje rodziny? Chyba tylko kler katolicki wymagając opłat za swoje usługi, żerując na podatkach i bezczelnie wtrącając się w życie osobiste polskich rodzin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto atakuje?   np: kabaciński i jego sfora paligłupów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
  możesz sobie życzyć nawet willi z basenem, inna sprawa czy życzenie się spełni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądra prawica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Kowalczyk, Wspólny Lublin i ... o zgrozo, PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ,ze wszyscy politycy popierają rodzinne wartości, to budujące i wszyscy razem wspólnie w końcu, no cóż rodzina zawsze łaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny Lublin ... coś z nich będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
ja tez place podatki a jetsem za takim marszem rodzin choć własnej niestety nie mam:( jest co świetować zazdroszczę. I politycy nawet poparli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólny Lublin ... coś z nich będzie
tak widze, ze mają łeb na karku, nawet PIS ich poprał no no i Prezydenta, chyba jedność w naszym Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze ze poparł Współny Lublin, rodzina najważniejsza,a marsz tez byl spokojny, rodzinny, bylam  z dzieciakami ):))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
To BUCU nie jest koncert życzeń, nie chlej tyle,tylko do roboty nierobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina to kobieta i mezczyzna, zadne lewackie oszolomy nam nie wcisna swoich kitow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzina najważniejsza!!!!! Dziękujemy za poparcie przede wszystkim Prezydenta, WL i PIS-u ze stoja na straży wartości rodzinnym nie ulegają modzie i wpieraniu nam ,ze jest inaczej i ze to notrmalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak lewica chce zburzyć model rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że zacofani mieszkańcy się do internetu dobrali. Pewnie z polecenia proboszcza którego czczą jak bożka  który ma same dobre strony: kłamstwo, pedofilie i oszustwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie marsze budują daja nadzieje na normalnosc nadal jest wazna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bralam z rodzina udzial w marszu bylo sympatycznie zadnych zamieszek jak to zwykle bywa, zadnych list z podpisami nie widzialam to chyba nie mialo miejsca, chyba ze lewica robila znowu sowja nieudana przykrywke hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że zacofani mieszkańcy się do internetu dobrali. Pewnie z polecenia proboszcza którego czczą jak bożka  który ma same dobre strony: kłamstwo, pedofilie i oszustwa!
a co kosciol ma do tego, to byl marsz zycia, sama szlam z rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki nie życzę sobie by promowano imprezy tego typu!!! A jak się wam PiSowcom coś nie podoba to won do Torunia! się poskarżyć!
Ja jako mieszkaniec Lublina, płacący tu podatki życzę sobie by promowano imprezy tego typu. A jak Ci się nie podoba to won do Bydgoszczy się poskarżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...