Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Protestowali w obronie zadłużonych lokatorów (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2016 r. o 10:13 Powrót do artykułu
Lewactwo wszystko chciało by za darmo a robić to nima komu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty i płacić!! A nie pasożytować na społeczeństwie. A każdy z protestujących powinien przyjąć po jednym eksmitowanym pod własny dach. W końcu mieszkanie ich prawem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak najlepiej umarzać 100% i jeszcze dorzucać nierobom na drobne wydatki z budżetu miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nierobom i patolom dołóżcie ze swoich! ja musze 70% pensji przeznaczac na rachunki,podatki a tu? na chlanie stać, na papierochy stać tylko na czynsz nie! NO MERCY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuniści w natarciu :-) Drodzy czytelnicy trzymajcie mocno swoje portfele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starzy schorowani ludzie zniszczeni ciężką praca dla obecnej tak bezlitosnej młodzieży Może od razu nas zadłużonych na Majdanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te długi to wynik naliczanych bzdurnych odsetek karnych. Inne miasta juz dawno załatwiły ten problem. Zamiast zajmowania się wył;acznie sportem Panie prezydenckie starzy ludzie prosza o pomoc i odłużenie na ludzkich warunkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim przypadku postuluję o zniesienie podatku od nieruchomości, a także od użytkowania wieczystego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moje konto wpływa 1200 zł /30 letni staż pracy/.czynsz 500+ światło  i gaz...,260 zł dojazdy do pracy...i za co żyć?????????Może najniższą płacą by się ktoś zajął????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugi to efekt beznadziei to był wybór czy lekarstwa dające życie czy czynsz. A potem już odsetki kary i odsetki od odsetek a pan prezydent tylko eksmisji strasżył i komornika nasylal mnie komornik Ryn za długi wobec mzbm zabrał prawie całą emeryturę przez 2 lata to z czego było płacić na bieżąco. Długo sami wychodowali urzędnicy to teraz trzeba ta chodowle zniszczyć 8 dać ludziom spokojnie dożyć bez długów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie mają pieniędzy to niech odpracują na czynsz np. sprzątając miasto. Nie ma, że żyje się za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
starzy schorowani ludzie zniszczeni ciężką  praca dla obecnej tak bezlitosnej młodzieży Może od razu nas zadłużonych na Majdanek
młodzi ciężko pracujacy ludzie zmęczeni ciągłymi pretnsjami starych ludzi Może odrazu wam całe wypłaty przelewajmy na wasze konta. Bo wam się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
850 złotych emerytury,czy ktoś myśli o tych ludziach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram sprawę płacenia podatków od nieruchomości, kiedy strajkujemy?? Inni nie płacą za mieszkanie a ja płace za siebie i za innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może jeszcze się przyjrzeć wyrokom alimentacyjnym. Dochód 2000, alimenty 1800. Jak powstrzymać kretyńskiie wyroki sądów tzw. rodzinnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no skandal, nie tylko nie płacą to jeszcze maja roszczenia. Czy ktoś mnie pyta, czy ja spłacam kredyt hipoteczny? czy mam za co, czy mi ktoś go anuluje? Praktycznie tylko płacę na niego, a ci żądają umorzenia długów, dlaczego ja mam spłacać jeszcze za innych, zwłaszcza że w 90% to patologia, mająca na wódę i nie pracująca z własnego wyboru!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale takich z najnizszą jest wielu i to na kilku osobowa rodzine, a musi placic, bo ma swoje mieszkanie w spadku otrzymane badz zadluzone w banku, a ci rzadaja umorzenia dlugu, tez wolalabym nie placic 670 zl czynszu latami a potem rzadac umorzenia!!! stop nierobom i niesprawiedliwosci, to dyskryminacja uczciwie pracujacych ludzi, dzieki ktorym wlasnie taka patologia zyje.Tylko alimenty, zasilki, dofinansowania-a to wszystko z naszych pieniedzy. Mi tez zostaje niewiele na zycie, bo 3/4 zarobkow pochlaniaja oplaty mieszkaniowe. ZMi tez prosze dac i anulowac czynsz za kilka lat, prosze dac mieszkanie lokatorskie mojemu synowi, ktoremy anulujecie nie placony czynsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo osób ma pieniądze a nie chce spłacać, przykład moja klatka. Naprawdę tam biednych nie ma a największy dług w bloku :). Brakuje im pewnie na samochody albo nowe mieszkania więc nie płacą czynszu bo nie mają z czego hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cp ma twoj hipoteczny kredyt do czynszówek Jesteś bogata to wziełaś kredyt my biedni mieszkamy w komónalnych . Tera mamy naszego Prezesa wygralismy wybory to nas wyzwoli od was bogatych kredytobiorców My nigdy nie dostalibyśmy kredytu a wy macie to płacćie za osmiorniczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam kiedyś w takim mieszkaniu komunalnym, u rodziny, która od kilkunastu lat zalegała z opłatami. Głowa domu stwierdziła, że oni nie będą płacić za wynajem bo mają czwórkę dzieci i obowiązkiem miasta jest ich utrzymywać a ponadto nie stać ich na opłaty. Ale playstation i oryginalne gry mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...