Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najpierw niech zielona fale zrobią i przemyślane czasy faz. Przez miasto obecnie nie da się przejechać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw niech zielona fale zrobią i przemyślane czasy faz. Przez miasto obecnie nie da się przejechać!
Da się, czy nie - świeci się czerwone - masz się zatrzymać. Coraz więcej widuję cwaniaków, który przelatują na czerwonym, bo nie chce im się stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz i ja zgapiłem,ale jak patrzę co niektórzy wyprawiają! Może to będzie jakiś bat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy orientuje się ktoś do czego służą zamontowane na niektórych światłach z przejściem dla pieszych czarne puszki a obok kamerą skierowana konkretnie na jakiś pas ruchu. Wygląda to właśnie jak urządzenie do kontrolowania wjazdu na czerwonym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie powiem świetna ta rozbudowa, codziennie praktycznie na skrzyżowaniu Racławickie-Spadochroniarzy-Legionowa nie działa sygnalizacja. Panowie przyjeżdżają tak codziennie już prawie od dwóch tygodni jak nie dłużej i próbują coś zrobić. Jeśli kolejna rozbudowa/modernizacja ma tak działać no to czeka nas niezły bajzel, bo przed tymi magicznymi zmianami przynajmniej działała. A i nie wspomnę jeszcze o łatach na chodnikach asfaltowych po wykopach które są fachowo zrobione z lepiku i grysiku. Czekam do zimy jak to wszystko rozleci się tym bardziej, że po każdym deszczu tworzyły się pół metrowe dziury, bo zagęszczarki to chyba na oczy nie widzieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się na "recydywistów" nagminnie tak jeżdżacych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić czasówki na każdych światłach, wtedy każdy kierowca wiedziałby za ile się zapali czerwone światło, a nie takie gdybanie zdaże nie zdąże i ty przejeżdżasz a tu nagle czerwone sie zapala !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
codziennie widze jak na rondzie krwiodawców ,najwięcej wjazdów na czerwonum zaliczaja kierowcy mpk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu rozważać? Nad czym się zastanawiać? To konieczność! Podajcie choć jeden argument dlaczego nie karać idiotów przejeżdżających na czerwonym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne ile ludzi chodzi na czerwonym jak na  przykład    nic nie jedzie a przyciski do zmiany świateł są wszędzie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny. Są sytuacje na skrzyżowaniu, że lepiej zjechać na czerwonym świetle, niż doprowadzić do wypadku drogowego. Nieraz, ze śmiertelnymi ofiarami. Tak, jak warto przekroczyć ciągłą linię na drodze, ale nie doprowadzić do np. wypadku drogowego. Mnie na kursie, bardzo dawno temu, uczyli że najważniejsze jest bezpieczeństwo w ruchu drogowym, a nie sztywne trzymanie się przepisów. Przepisy maja być dla ludzi a nie ludzie dla przepisów. Nigdy żaden przepis drogowy, w zderzeniu z życiem, nie wygra. Potem przed sądem trudno będzie udowodnić, że przejechałem na czerwonym świetle, bo byłem na środku skrzyżowania i na mnie jechał wściekły tramwaj, lub tir, bo on był rozpędzony, nie mógłby wyhamować i tylko zderzenie ze mną, bo byłem na czerwonym świetle uznał za najlepsze rozwiązanie. Wolałbym, żeby policjant rozstrzygnął spór, niż sztywny dowód w postaci zdjęcia i tępego sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu przejechał cały Lublin na zielonym, od Konopnicy do Świdnika. Możecie nie wierzyć ale tak było, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech te Qrwy z ratusza poustawiaja tą sygnalizacje a nie za karanie sie biorą. Ten wypadek koło Nowej to przestroga dla Kieliszka bo taka tragedia i po trzeżwemu moze sie wydarzyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wprowadzenie kamer rejestrujących przejazd na czerwonym świetle. Jednocześnie na każdym skrzyżowaniu z kamerą powinny być liczniki ile czasu pozostało do końca zielonego światła. Bez liczników bezpieczeństwo się nie poprawi, kierowcy będą mocniej niż zwykle hamować gdy zaskoczy ich zmiana światła. Osobówka wyhamuje na 10 metrach a co z autobusem czy ciężarówką ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzcie ze to ma poprawic bezpieczenstwo jazdy Czy byc batem na nieodpowiedzialnych kierowcow To jest tylko jedna z form wyciagniecia pieniedzy Nastepnym ruchem bedzie ustawienie kamer przy Szkolach gdzie ograniczenie szybkosci wprowadza Do 20 km na godzine nastepnie przy zakazie skretu W prawo tez bedzie zdjecie nie wierzcie tym dziennikarzom z komunistyczna przeszloscia Ze to ma poprawic bezpieczenstwo wiadomo Ze jesli kogos stac na samochod to ma pieniadze A one sa potrzebne zlodziejom z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dopiero zaczną się problemy gdy urzędnicy będą poprawiać bezpieczeństwo :) Jakoś cisza o stanie dróg które w znacznej mierze przyczyniają się do większości przypadków. Rejestracja pojazdów to nie poprawa bezpieczeństwa na drodze to poprawa bezpieczeństwa budżetowego. Zegary odliczające czas znacznie podniosą bezpieczeństwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy jeśli się zatrzymam to dostanę medal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kamery, czujniki i inne badziewia kasa jest, ale na liczniki czasu do końca nadawanego sygnału to nie ma. Kto jeździ dużym ten wie o czym mówię. Poza tym, światła trzeba zsynchronizować. Specjaliści od dojenia kierowców a nie od bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu, pierdu. Chodzi o kasiorę firmie instalującej system kamer. Z bezpieczeństwem nie ma to nic wspólnego. Popytajcie co się dzieje w Białymstoku. Znajomy taksówkarz mówił, że boją się jeździć na zielonej strzałce. Policja daje mandaty za blokowanie ruchu, miasto przysyła za jazdę na czerwonym...Tak jak ktoś napisał liczniki czasu to bardzo dobry wynalazek. Ja poza tym jestem gorącym zwolennikiem rond zamiast sygnalizacji świetlnych, szczególnie na mniejszych skrzyżowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie,że komentarze piszą w większości ludzie bez prawa jazdy lub osoby kierujace (ale nie myślące ) bardzo słabo rządzące sobie za kierownica. Mam nadzieje,że Kochana władza wymyśli wreszcie taki system karania kierowców którzy tego potrzebują, że nie będą musieli wychodzić z domu. ludzie poruszają się po mieście tak zastraszeni ze szybciej czasem na piechotę tylko z towarem na plecach ciezko. srogo należy karać brak myślenia, brak płynności jazdy i wjazd na skrzyżowanie bez możliwości zjazdu. Jeżeli policja położy na to nacisk to i inteligentny system kierowania mandatami nie będzie potrzebny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...