Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Radny chce więcej pszczół w mieście

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 marca 2017 r. o 09:49 Powrót do artykułu
I tu radnego bardzo popieram choć samego PiSu już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niech tylko ugryzie moją córkę, która jest bardzo uczulona, grozi jej to śmiercią, na działkę nie jeżdzi bo unikamy prawdopoodobieństwa spotkania z pszczołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek radnego. Pszczółki są kochane, a ich miód wprost przepyszny i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety musiałem zrezygnować z pracy, gdy obok na dach budynku w centrum lublina przywieźli pszczoły, gdyż jestem uczulony i prawie dwukrotnie mnie dopadły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszczoły są potrzebne, najważniejszy argument że już ich jest za malo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pszczoły są potrzebne, najważniejszy argument że już ich jest za malo
masz rację, pszczoły są potrzebne a uczulonych ludzi "ubić" bo są niepotrzebni, oto twoje myślenie, chcesz mieć pszczoły to sobie je trzymaj u siebie na działce, jak nie masz to sobie kup i trzymaj, kto ci broni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny jak wszyscy z PiS-u,rzuca haslo i wykonanie natychmiast. Podobnie jak z wycinką drzew,ja też uwazam ,że pszczoły sa potrzebne, ale należy mózg ruszyć,bo po takiej zachęcie na każdym balkonie w bloku bedzie stał ..ul. Ludzie zacznijcie myśleć.4 Ha lasu w Łebie wycięte,Puszcza Białowieska przetrzebiona, we wszystkich miastach miasteczkach,wsiach w Polsce od rana piłują drzewa niedługo nie będziecie mieli czym oddychać,wszak drzewa to płuca miast. Trafił się Polsce rząd pisu,jak to mówią  "wielepa",który idzie na oślep Zacznijcie używać ..rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszczoły są potrzebne, najważniejszy argument że już ich jest za mało, a uczulonych ludzi odczulić - tyle to jest możliwe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wniosek radnego. Pszczółki są kochane, a ich miód wprost przepyszny i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta jak zwykle wybrała co chciała - a chodziło aby na przedmieściach i terenach rolnych - które są na terenie miasta Lublina można było mieć 20 uli a nie 5 i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pszczoły są potrzebne, najważniejszy argument że już ich jest za mało, a uczulonych ludzi odczulić - tyle to jest możliwe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta jak zwykle wybrała co chciała - a chodziło aby na przedmieściach i terenach rolnych - które są na terenie miasta Lublina można było mieć 20 uli a nie 5 i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMACZNEGO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej ale NIE w mieście mają sobie latac wśród tych spalin ?? No to SMACZNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...