Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może niech sobie chłopa znajdzie to pomoże... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Może niech sobie chłopa znajdzie to pomoże... ?
zamiast kłapać dziobem, kupił byś kobiecie wiaderko farby...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem samotną kobietą, od lat wynajmuję stancje w Lublinie, ledwie mi starcza na życie, kto mi da lokal i wyremontuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo np to obchodzi ze wstał nowy dzień a ja nawet na chleb nie mam ludzie ? opanujcie sie co 2 mieszkanie w polsce jest do remontu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a kogo np to obchodzi ze wstał nowy dzień a ja nawet na chleb nie mam ludzie ? opanujcie sie co 2 mieszkanie w polsce jest do remontu
to może zrezygnuj z internetu i będziesz mieć na chleb... są rzeczy ważne i ważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samotna kobieto moze najwyzszy czas sie postarac o to mieszkanie a nie klapac gosciu jak nie masz na chleb to zrezygnuj z internetu powinno starczyc, albo wez sie za robote a nie marnujesz czas na takie piep.... co to za znieczulica az sie chce pawia puscic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samotna matka jak wiele innych osób bez partnera powinna wziąć się do roboty i tyle! Znów mamy wysyp jęczących darmozjadów. W życiu trzeba się starać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostała lokal, to teraz rękawy zakasać i do roboty!!!Ja tak zrobiłam i nie jęczę. Chłopcu trzeba kupić nowe spodnie, jak widać na zdjęciu, nawet w ciuchlandzie, mamuśka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ileż w was zawiści! Ludzie, co się z wami dzieje? Nigdy w życiu nikt wam nie pomógł? A może by tak czasem ugryźć się w język??? Każdy bezczelny bo anonimowy, powiedzcie to tej kobiecie w twarz, ot, Polska właśnie, ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówczynią zazdrość zazdrość jeszcze raz zazdrość nie wspomnę o zawiści. Zamiast pomóc kłapać dziobem każdy potrafi. Gdyby umiała i miała kasę problemu by nie było to ludzkie prosić innych o pomoc. A wy wszystkie pseudo mamusie prawdopodobnie miałyście to i to i jeszcze ktoś wam pomógł a że nikt o was nie pisał w gazecie - może to was ogromnie boli. Tyle się gada o miłości do bliźniego, pomocy itp a wy jaki dajcie przykład swoim dzieciom?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że te wszystkie artykuły czytają złosliwi popaprańcy, którzy nie mają gdzie wylać żółci. Czy ktoś z was kiedyś dostawał takie mieszkanie? Przydział na takie mieszkanie obwarowany jest wykonaniem remontu w takim zakresie. Przekracza on umiejętności i mozliwości finansowe wielu ludzi dostających takie mieszkania np. wymiana instalacji elektrycznej to koszt rzędu 1500,- sama robocizna a gdzie materiały. Czy któś z tych piszących wymieniał okna? jesli tak to powinien się albo zamknąć bo wie jakie to są koszty albo zwyczajnie,po ludzku pomóc. Wstyd mi że mieszkam w tym mieście, to zwyczajne gniazdo bezdusznych żmij którzy w większości deklarują się jako katolicy. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie miała mieszkania- źle. Dostałą mieszkanie- jeszcze gorzej. Jakbym ja miał dostać mieszkanie, to zaraz bym je sam wyremontował, kupił tanią wykładzinę, a na początku korzystał ze starych urządzeń sanitarnych i nie obciążał starej instalacji elektrycznej. A ta dostała mieszkanie i tylko codziennie przyjeżdża i w nim "wietrzy". Czyli ma gdzie mieszkać z dzieckiem. Najgorsze, że ktoś jej to wyremontuje, a ta później będzie jęczała, że nie ma na opłacenie rachunków za prąd. To nie jest zawiść ani zazdrość, ale po prostu taka roszczeniowa postawa jest straszna. Skoro ta baba nie umie się zająć tym, co dostała, to może przekazać mieszkanie ludziom zaradnym, którzy też potrzebują pomocy. To będzie przynajmniej inwestycja w czyjąś przyszłość, a nie podratowywanie astmatyka i niezaradnej matki. Dziecko umiała zrobić, ale nic poza tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no i jeszcze zaplacic opłaty moze za tą Panią. Ja muszę sama przez 30 lat męczyc się z kredytem ,żeby mieć gdzie mieszkać, na remont tez mi nikt nie da, a tu jeszcze narzekać, Dziecko tez bym chciala mieć, ale nie stac mnie na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dać umiała, kto by nie chciał za darmo,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce tez za darmo mieszkanie, już sama sobie je wyremontuję, niech się darczyńcy nie pchają z datkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos napisal ze plujemy żółcią na biedna kobietę. Może i tak, ale ZBYT WIELE jest nierobów ktorzy naciągają opiekę społeczną, czyli ŻYJĄ NA NASZ KOSZT. Osobiscie znam kobiete, samotna matkę oczywiście, ktora od 10 lat wychowuje dzieci. I widzę ten kpiący uśmieszek na jej twarzy, gdy wracam zmęczona z pracy, albo w wolne zasuwam w polu. Ona nie zhańbi się czymś takim . Wiem, bo kiedyś - w swej niezmierzonej głupocie - jej to zaproponowałam. MYsle, ze nawyzsza pora zniszczyc dawne nawyki w stylu : CZY SIĘ STOI, CZY SIĘ LEŻY, ALE ZAWSZE SIĘ NALEŻY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pix napisał:
Nie miała mieszkania- źle. Dostałą mieszkanie- jeszcze gorzej. Jakbym ja miał dostać mieszkanie, to zaraz bym je sam wyremontował, kupił tanią wykładzinę, a na początku korzystał ze starych urządzeń sanitarnych i nie obciążał starej instalacji elektrycznej. A ta dostała mieszkanie i tylko codziennie przyjeżdża i w nim "wietrzy". Czyli ma gdzie mieszkać z dzieckiem. Najgorsze, że ktoś jej to wyremontuje, a ta później będzie jęczała, że nie ma na opłacenie rachunków za prąd. To nie jest zawiść ani zazdrość, ale po prostu taka roszczeniowa postawa jest straszna. Skoro ta baba nie umie się zająć tym, co dostała, to może przekazać mieszkanie ludziom zaradnym, którzy też potrzebują pomocy. To będzie przynajmniej inwestycja w czyjąś przyszłość, a nie podratowywanie astmatyka i niezaradnej matki. Dziecko umiała zrobić, ale nic poza tym.
Jężeli nie chcesz pomóc to nie pomagaj, ale tez nie krytykuj, bo nie wiesz kiedy tez będzi3e potrzebna Ci czyjas pomoc.Zapewne jesteś katolikiem/katoliczką i co nioedzielę uczestniczysz we mszy świetej, oczywiscie przyjmując komunię!ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚWIADECTWO, W JAKI SPOSÓB POZNAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY Matka (prudentfinancialservice1@gmail.com) Witam wszystkich, nazywam się pani Angela Kike. Jestem z Hongkongu, jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałym świadectwem o tym, jak dostałem pożyczkę od Prudent Financial Service. sprawy były tak ciężkie dla mnie i mojej rodziny, kiedy nie mogłem zapłacić rachunków, po tym, jak straciłem męża w wypadku samochodowym. Próbowałem uzyskać pożyczkę z mojego banku i innej unii kredytowej, którą odwiedziłem, ale odmówiono mi dostępu do pożyczki. Musiałem zabrać swoje dzieci, aby mieszkały z rodzicami, ponieważ nie mogłem się nimi zająć z powodu mojej obecnej sytuacji, byłem zupełnie sam na ulicy. Aż do dnia wstydliwie wszedłem do kolegi ze starej szkoły, który przedstawił mnie Loganowi Bryanowi, bogowi, który boi się pożyczkodawcy, po tym, jak wytłumaczył mi wszystko, przez co przeszedłem. Najpierw powiedziałem jej, że nie jestem gotów zaryzykować pożyczki online, ale zapewniła mnie, że otrzymam od nich pożyczkę. Z drugiej strony musiałem wziąć udział w próbie i ubiegać się o pożyczkę, na szczęście dla mnie dostałem pożyczkę w wysokości 100 000 $ z OSTROŻNEJ USŁUGI FINANSOWEJ Cieszę się dzisiaj, ponieważ moja rodzina się połączyła. Cieszę się, że zaryzykowałem i złożyłem wniosek pożyczka, teraz mam własny dom i własny biznes. Całe podziękowania i wdzięczność należą się bogu i OSTROŻNEJ USŁUGI FINANSOWEJ za nadanie mi sensu życia, gdy straciłem wszelką nadzieję. Jeśli obecnie szukasz pomocy kredytowej, możesz skontaktować się z ich adresem e-mail: prudentfinancialservice1@gmail.com.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...