Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Sanepid zamknął zakład fryzjerski w Leclercu

Utworzony przez Edek, 10 stycznia 2012 r. o 16:28 Powrót do artykułu
No to salon "Łaniewscy" już stracił markę po nagłośnieniu sprawy mogą się spakować i wynająć pomieszczenie bo nikt już tam, nie przyjdzie chyba że nazwę zmienią hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że zamknęli! Już dawno powinni to zrobić. W innych salonach są ręczniki jednorazowe, a tam - jakieś brudne, poplamione. Jeden ręcznik dla kilku klientów. Co do włosów na podłodze to zmiatane były tylko tu i ówdzie. Nożyczki jak spadną na podłogę w NORMALNYM salonie to fryzjer wymienia na je czyste, a nie płucze w wodzie i dalej używa - jak to w w/w salonie w Leclercu. Niech właściciel naprawi te "usterki" bo na zdolności personelu nigdy nie narzekałam. Ale fryzjera zmieniłam z przyczyn podanych w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była kilentka napisał:
Bardzo dobrze że zamknęli! Już dawno powinni to zrobić. W innych salonach są ręczniki jednorazowe, a tam - jakieś brudne, poplamione. Jeden ręcznik dla kilku klientów. Co do włosów na podłodze to zmiatane były tylko tu i ówdzie. Nożyczki jak spadną na podłogę w NORMALNYM salonie to fryzjer wymienia na je czyste, a nie płucze w wodzie i dalej używa - jak to w w/w salonie w Leclercu. Niech właściciel naprawi te "usterki" bo na zdolności personelu nigdy nie narzekałam. Ale fryzjera zmieniłam z przyczyn podanych w artykule.
bredzisz bo jesteś chory umysłowo czy bredzisz bo ktoś ci zapłacił???? gdy się ockniesz zrozumiesz że czysta konkurencja na rynku tworzy popyt!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
bredzisz bo jesteś chory umysłowo czy bredzisz bo ktoś ci zapłacił???? gdy się ockniesz zrozumiesz że czysta konkurencja na rynku tworzy popyt!!!!
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, Obserwatorze !Kiedyś miałam tam swoją fryzjerkę która była bardzo dobra w tym co robi, na szczęście odeszła do innego salonu a ja wraz z nią zrezygnowałam z "Łaniewskich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Delikatesy Społem ul. Narutowicza (obok Granicznej). Na stoisku wędliniarskim pani zaklada foliowa rekawiczke na dłoń aby wziąc wędline, jednak do pprzyjmowania pieniędzy i wydawania jej nie zdejmuje. Jak to zobaczyłem myslalem że zarzygam pół lady chłodniczej. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
bredzisz bo jesteś chory umysłowo czy bredzisz bo ktoś ci zapłacił???? gdy się ockniesz zrozumiesz że czysta konkurencja na rynku tworzy popyt!!!!
Obserwatorze, Twojej wypowiedzi nie da się nijak zrozumieć! Nareszcie SANEPID dostrzegł problem, którego dłużej nie można tolerować. Sam doświadczyłem negatywnych skutków niechlujstwa w zakładzie fryzjerskim i w konsekwencji uciążliwej kuracji skóry głowy. Nie życzę tego nikomu. Na podstawie własnego doświadczenia twierdzę, że do wyjątków należą zakłady, w których przestrzega się przepisów sanitarnych, głównie w zakresie dezynfekowania narzędzi i stosowania jednorazowych ochron przed włosami i czym tam jeszcze? Takie kontrole są w naszym, klientów interesie. Niech zatem SANEPID ich nie zaniedbuje, bo wydaje się, że trafił na niezły trop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójdą tam buraki z łycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w którym zakładzie fryzjerskim jest czyszczenie narzędzi? Fajnie gdyby sie takie zaklady same tym reklamowały. Praktyką jest wyciąganie narzędzi z pojemników z brudnymi narzędziami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
była klientka napisał:
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, Obserwatorze !Kiedyś miałam tam swoją fryzjerkę która była bardzo dobra w tym co robi, na szczęście odeszła do innego salonu a ja wraz z nią zrezygnowałam z "Łaniewskich".
A gdzie odeszła jaki zakład?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba przestanę chodzić do fryzjera, mam paranoje,boje się że fryzjerzy nie bęą chcieli mnie obcinąc żeby na podłodze, nie było włosów, a jak już to do gołej skóry, bardziej sterylnie....ludzie ratunku pomóżcie.Macie jakąś radę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...