Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wśród tych wszystkich pięknych i cennych inicjatyw Lublina dla Ukrainy brakuje mi jeszce czegoś...  tak, już mam. Brakuje mi deklaracji o przyłączeniu woj. lubelskiego do Ukrainy! Jakież to byłoby piękne, ehhh...   Wszystkim przeciwnikom tego pomysłu polecam zwiedzenie cmentarzy w naszych przygranicznych powiatach (i nie tylko). Na mogiłach Polaków z lat 1943 - 1946 zobaczycie niezatarte dowody przyjaźni i sympatii do nas, naszych przyjaciół i pobratymców.   Dobranoc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do mamoń: No tak najlepiej wszystko krytykować. Ludzie to robią bo nie są znieczuleni na krzywdę innych a ty jak komunista wszystkich wysłałbyś na Syberię. Dzięki takim ludziom jak ty Polska nigdy nie będzie normalna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Majdan,tylko Majdan może naszą ojczyznę uratować od tego komunistyczno-konfidenckiego,czerwonego łajna które tak zaborczo zalewa nasz kraj. Myślę że Ukraińcy nie zrobią tego błędu co nasze pachołki Moskwy z konfidentem Bolkiem przy tzw.okrągłym stole,że nie dadzą się tak dymać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak - czcze gesty popieram. Mozna zapalic swieczka, puscic balonik no moze i jestem sklonny darowac to podswietlenie ratusza jesli nie kosztowalo zbyt wiele. Ale kategorycznie protestuje przed inna pomoca w stylu: zapewnienie opieki zdrowotnej, przyjmowania emigrantow ukrainskich itp. Jak wiadomo Polska jest krajem mlekiem i miodem plunacym - sluzba zdrowia dziala perfekcyjnie i wszyscy maja prace i co jesc....... Protestuje. Nie stac nas na to i martwmy sie o Polakow a nie pomagajmy ukraincom bo z tej pomocy i tak dla Polski bedzie zadna kozysc. Moja Babcia dobrze pamieta jak ukraincy nam pomagali swego czasu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wołyń - pamiętamy. Też była rzeź. Czy Ukraińcy palą świeczkę w rocznicę?   Opieka medyczna dla Ukraińców jest, a dla Polaków czekających w kolejkach nie ma - w takich chwilach zaczynam się zastanawiać, kto nami rządzi.   Mamy bezdomnych i potrzebujących na ulicach, a ludzie szykują w swoich domach pokoje dla uchodźców z Ukrainy - dlaczego nie przyjma pod dach swojego sąsiada, a "biednego" Ukraińca juz tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znasz chociaz pobieznie historię stosunków polsko-ukraińskich XX wieku? To zamiast krzyczeć o "krytykowaniu", włącz krytyczne myślenie.    
do mamoń: No tak najlepiej wszystko krytykować. Ludzie to robią bo nie są znieczuleni na krzywdę innych a ty jak komunista wszystkich wysłałbyś na Syberię. Dzięki takim ludziom jak ty Polska nigdy nie będzie normalna...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co mnie ukraina obchodzi jak u nas bieda jak cholera, jesteśmy zniewoleni pod każdym względem, tam przynajmniej nie dają się, nie tak jak u nas, wszyscy się boją góry, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapalmy świeczki aby upamiętnić pamięć pomordowawanych na Wołyniu Polaków. Ukraińcy wyriezali wg. szacunków ok./ ponad? 120 tys. bezbronnych kobiet, dzieci niemowląt i mężczyzn! Ja mam im dzisiaj pomagać ? Nigdy! Przez pamięć o pomordowanych i cierpieniu ich rodzin!!!Uczmy sie naszej historii i wyciągajmy wnioski. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałesę im tam wysłać !!! to ich na pewno uszczęśliwi na kolejne 50-lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...