Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin sprawdza, jak się jeździ bez biletu

Utworzony przez mulan, 12 kwietnia 2013 r. o 19:03 Powrót do artykułu
o chłopaki jadą się zabawić z dala od wszędobylskich dziennikarzy :] mam nadzieje ze ichnie napoje będą im smakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze niech sprawdza jak dziala kanalizacja w Nowym Jorku za nasze pieniadze - kpiny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie mogą pojechać do tej Nysy, czy Ząbek??! trochę bliżej i taniej. Szkoda, że dociekliwi redaktorzy nie zadali pytań prezydentowi dotyczących sensu takiego wyjazdu. Ciekawe co więcej kosztuje miasto. Zakupy robione przez parę strażników miejskich mieliśmy opisane ze szczegółami i w klimacie niemal skandalu, choć sobie ludzie na przerwie tam wpadali, a tu prosze!! No chyba jeszcze podziękować powinniśmy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatelu - głosuj znowu na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawać mi tu komunikacje miejska za free już! jacy łaskawi, w tym roku nie podniosą opłaty..hahaah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czas wycieczek na koszt podatników ponownie nastał. Też bym sobie pojechał do Tallina na czyjś koszt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za "Pruszona"jężdzili do Izraela ba nawet na stołach tańczyli.Ale te wszystkie wycieczki trzeba będzie rozliczyć,zwłaszcza efekty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tallin i Lublin to dwa porównywalne miasta (liczba mieszkańców). Ale pierwsze to stolica państwa Estonia, a drugie to zapyziała, biedna, skorumpowana, nierozwojowa wiocha na zadupiu UE i najniższymi pensjami w UE. U nas rozwijają się tylko blaszane markety oraz budżetówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx - masz rację, nasze wojewódźtwo to jest jakaś kpina, śmiech na sali!! tutaj ani pracy nie ma, ani nie da się mieszkania kupić (bo za 1000zł to chyba pod mostem). Moi rodzice tu zostają, ale ja mam szansę stąd wyemigrować, może nie za granicę, ale przynajmniej na zachód Polski, bo tutaj próbowałam żyć, ale się nie da. A z tym wyjazdem to jakieś jaja zwyczajne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...