Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Sprzedają działki po byłej fabryce obuwia. Może powstać duża inwestycja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2018 r. o 13:34 Powrót do artykułu
Wartość księgowa netto nieruchomości wynosi 6 695 tys. PLN – czytamy w komunikacie. BIORE KUR A W CIEMNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już ani czytać ani pisać nie umiecie... ,,6 695 tys. PLN – czytamy w komunikacie.'' ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko niech to będzie jakoś dopasowane do zabudowy, a nie jakieś szklane koromysło powstanie. Kunickiego ma dużą część kamienic z początku XX wieku i warto byłoby je odnowić. Cała ulica zyskałaby na wyglądzie. Aktualnie od wiaduktu do Wyścigowej mieszka w tych kamienicach bardzo mało osób.Kiedyś był obowiązek dbania o nieruchomości, a dzisiaj stoją i straszą, a przecież to jedna z najstarszych i ważna przelotowa ulica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 695 tys. PLN , ale za m2. hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 695 tys.to znaczy 6 695 000 pln, ale niektórzy czytać nie umią. ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, przybędzie znów kilkaset pojazdów a ta okolica i tak już jest zakorkowana. Czas jeszcze by miasto kupiło ten teren i zrobić park z dostępem do rzeki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wystąpienia do sądu i to zablokuje, boja babka ma akt notarialny na 8 ar tej dzialki, albo mi dadza za to 5 mln albo zablokuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież sprzedadzą temu kto da więcej po co STREFA 1 się tak angażuje jak ja se tam pałac postawię i ogrodze wielkim murem - taki kaprys, a i samochodów nie przybędzie bo helikopterem będę latał. Przelicytuję wszystkich chyba, że mi dadzą ze 2 mln to będę siedział cicho - pozdrawiam wszystkich bajkopisarzy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...