Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no brawo , jedyna budowa w mieście i paraliz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wczoraj S17 z Warszawy i w Lublinie wpadłem w pułapkę. Mogłem zjechać na przedostatnim węźle , ale nie widziałem informacji o remoncie drogi. Stałem jak głupek 1,5 godz. na dojazd do ul. Sikorskiego. Nie powiem co wtedy mówiłem na korki i remonty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ten inteligentny system zarzadzania ruchem na ktòry poszło tyle pieniędzy. Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę o zrobienie porządku z oznaczeniami na skrzyżowaniu willowa-ducha bo wielu kierowców ma z nimi spore kłopoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ten inteligentny system zarzadzania ruchem na ktòry poszło tyle pieniędzy. Brawo!!!
Wszyscy o nim słyszeli, ale nikt nie widział. Dzisiaj na krochmalnej stałem 5 zmian świateł, podczas gdy z nadbystrzyckiej przejeżdżało po 1-2 samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kieliszek zrób Pan objazd do Krasnickiej przez nieczynne rondo przy skansenie zlikwiduje to lewoskrety od Krasnika przez Warszawską lub również nawrotkę na wiadukcie Poniatowskiego i będzie git cudów tu nie trzeba kto jest za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratuszowi mówili, że będzie cud miód i malina a tu zonk. Ciekawe po czym w ich głowach rodzi się wishful thinking. Zresztą, co tam mieszkańcy, kierowcy i inny motłoch, grunt, że ... tubtin miasto inspirowane deweloperką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedny kieliszek, musi świecić gałami tłumacząc niekompetencję swoich szefów , nie zazdroszczę ps. połatajcie wreszcie drogie misie al.warszawską bo dojdzie do tragedii , przepust na wysokości ogródków działkowych jest tak podmyty, że wisi w powietrzu, któregoś dnia ktoś wjedzie , nawierzchnia się zapadnie i trup gotowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie proste ale madre powiedzenie: Zeby bylo lepiej najpierw musi byc jeszcze gorzej. Ja wybieram rower duzo nowych solidnych sciezek rowerowych, ladna wiosenno letnia pogoda no i dobrze to robi na zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie proste ale madre powiedzenie: Zeby bylo lepiej najpierw musi byc jeszcze gorzej. Ja wybieram rower duzo nowych solidnych sciezek rowerowych, ladna wiosenno letnia pogoda no i dobrze to robi na zdrowie!
Właśnie! Buractwo chce wozić dupy w swoich rzęchach i jeszcze płacze. Nie ma obowiązku jeździć samochodem.Jak żeś głupi to stój!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wczoraj S17 z Warszawy i w Lublinie wpadłem w pułapkę. Mogłem zjechać na przedostatnim węźle , ale nie widziałem informacji o remoncie drogi. Stałem jak głupek 1,5 godz. na dojazd do ul. Sikorskiego. Nie powiem co wtedy mówiłem na korki i remonty .
Skoro uważasz się za głupka to o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie! Buractwo chce wozić dupy w swoich rzęchach i jeszcze płacze. Nie ma obowiązku jeździć samochodem.Jak żeś głupi to stój!
Imbecylu, przeciez autobusy też stoją w korkach... a raczej pieszo ciężko dojść z drugiego końca Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już wiadomo po co tyle ścieżek rowerowych i nowych stacji dla roweru miejskiego narobili hehehehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowy przebudowami ale jazda na ul.Zelwerowicza i Poligonowej z prędkościami autostradowymi to lekka przesada np.dzisiaj jadąc ul.Zelwerowicza 80 km/h gdzie jest ograniczenie do 50 km/h widzę wariata migającego mi światłami żebym zjechał to lekka przesada i tak jest codziennie tam.I tam dopiero zaczną się wypadki.Ludzie myślenie nie boli a wypadek owszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imbecylu, przeciez autobusy też stoją w korkach... a raczej pieszo ciężko dojść z drugiego końca Lublina
80% samochodów wiezie jedną osobę. Jakby przesiedli się do autobusów to problemu by nie było. Ale jak wolą stać i się pienić-ich wybór:-) Poza tym są jeszcze rowery miejskie i nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przebudowy przebudowami ale jazda na ul.Zelwerowicza i Poligonowej z prędkościami autostradowymi to lekka przesada np.dzisiaj jadąc ul.Zelwerowicza 80 km/h gdzie jest ograniczenie do 50 km/h widzę wariata migającego mi światłami żebym zjechał to lekka przesada i tak jest codziennie tam.I tam dopiero zaczną się wypadki.Ludzie myślenie nie boli a wypadek owszek.
Jak mi jakiś ćwok miga to zwalniam tym bardziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam robią darmozjady ze Straży Miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo...tęgie głowy nad tym myślały...Jezeli jestescie tacy obeznani w sciezkach to poprosze o pomoc bo dojezdzam codziennie z mixokretem i calym buseem narzedzi ,nie wspomne o pracownikach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo...tęgie głowy nad tym myślały...Jezeli jestescie tacy obeznani w sciezkach to poprosze o pomoc bo dojezdzam codziennie z mixokretem i calym buseem narzedzi ,nie wspomne o pracownikach..
może napisz konkretnie skąd i dokąd jedziesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj na Lubelskiego Lipca przy stadionie stałem przez godzine w korku. Dużo ludzi chcąc dostać się na Czuby wybrało te trasę. To co się tam dzialo to była maskara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...