Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lepiej niech zajmą się budowaniem nowych dróg a nie stawianiem kolejnego pomnika, mało ich już jest? Nie maja na co wydawać pieniędzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro pisuary maja taki pomysl to niech buduja z wlasnych srodkow, nie zycze sobie finansowac czyichś bzdurnych pomyslow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie życzę sobie pomnika Kaczora w Lublinie, tak jak wielu moich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto zbiera podpisy przeciwko stawianiu pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak walnijmy smażoną kaczkę koło placów zabaw dla dzieci. Chcecie budować, to postawcie go na cmentarzu na Lipowej, już wystarczy, że w centrum miasta będzie ten nieszczęsny plac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Ja nie życzę sobie pomnika Kaczora w Lublinie, tak jak wielu moich znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ba napisał:
A kto zbiera podpisy przeciwko stawianiu pomnika?
Ja chętnie się podpiszę i na pewno znajdzie się więcej ludzi niż zwolenników budowania pomnika. PiS - partia pomnikow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma być pomnik żadnego Kaczora, tylko ma upamiętniać wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej. Czy może jesteś za stawianiem pomników kaczorowi Donaldowi T., który zasługuje tylko na Trybunał Stanu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik może być, ale z prywatnych środków. Ja na cmentarzu wystawiam sobie grób i pomnik za własne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo, to "COŚ TAM, COŚ TAM" wymyśliła ... zrozumcie PISuary - że pomysłami placów, pomników ofiar itp. zniechęcacie tylko mieszkańców do siebie (to akurat dobrze), ale i obrzydzacie już całkiem sprawę smoleńską ... jest Wawel, jest plac ... jeszcze chcecie pomnika ?!?! daję sobie rękę uciąć, że jeżeli ten pomnik powstanie - Wam będzie mało ! Co będzie kolejnym krokiem ? Zmiana nazwy UMCS na UMLK ? kumaci rozszyfrują ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje idalne miejsce pieski wychodzące na spacerki będą miały wreszcie też gdzie oddać hołd kaczorowej propagandzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mierne symbole miernych ludzi....Tylko dramat społeczności dość wielki ,bo widzą że za dycydentów mogą mieć przeważnie miernoty....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech Kruk z innymi anty państwowcami z pisu wpierw zapyta się zwykłych mieszkańców tego miasta a nie mydli oczy, że przeprowadzi konsultacje społeczne. znaczy jakie: -na KULu środowisko naukowe, -w plebaniach środowisko duchowe, -w radzie miasta środowisko pisowkie, -wierni po mszy świętej w lubelskich kościołach kobieto, nie wygłupiaj się, większość mieszkańców tego miasta nie chce tego pomnika z najprostszego powodu na świecie, prezydent pisu Lech niczym się nie odznaczył ani dla Polski, ani tym bardziej dla Lublina! więcej pokory i potrzeby wsłuchiwania się w głos ludzi a nie maniakalnego prezesika z małym pistolecikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
niech Kruk z innymi anty państwowcami z pisu wpierw zapyta się zwykłych mieszkańców tego miasta a nie mydli oczy, że przeprowadzi konsultacje społeczne. znaczy jakie: -na KULu środowisko naukowe, -w plebaniach środowisko duchowe, -w radzie miasta środowisko pisowkie, -wierni po mszy świętej w lubelskich kościołach kobieto, nie wygłupiaj się, większość mieszkańców tego miasta nie chce tego pomnika z najprostszego powodu na świecie, prezydent pisu Lech niczym się nie odznaczył ani dla Polski, ani tym bardziej dla Lublina! więcej pokory i potrzeby wsłuchiwania się w głos ludzi a nie maniakalnego prezesika z małym pistolecikiem
To pokaż swój pistolecik; pośmiejemy się od ucha do ucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk napisał:
To pokaż swój pistolecik; pośmiejemy się od ucha do ucha.
drogi forumowiczu, najbardziej znanym posiadaczem małego pistolecika w tym kraju nad Wisłą jest prezes Kaczyński. jakiego bym nie miał, i tak mu nie dorównam i to samo tyczy się również Ciebie, tak więc śmiechu będzie zawsze co nie miara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
drogi forumowiczu, najbardziej znanym posiadaczem małego pistolecika w tym kraju nad Wisłą jest prezes Kaczyński. jakiego bym nie miał, i tak mu nie dorównam i to samo tyczy się również Ciebie, tak więc śmiechu będzie zawsze co nie miara
Skąd taka pewność. I skąd takie pisanie godne idioty. Ja, tylko dostosowałem się do twojego poziomu. A i tak nie dorównam twojej rynsztokowej inteligencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że chodzi o pomnik ofiar katastrofy, a byli wśród nich nie-PiS-owcy tacy jak np. I.Jaruga-Nowacka, J. Szymanek-Deresz, J.Szmajdziński, E.Wojtas. S.Karpinuk i inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk napisał:
Skąd taka pewność. I skąd takie pisanie godne idioty. Ja, tylko dostosowałem się do twojego poziomu. A i tak nie dorównam twojej rynsztokowej inteligencji.
Forumowiczu drogi, rozumie że nie zgadzasz się z moim postulatem NIE dla pomnika tego wątpliwego prezydenta. każdy ma swoje zdanie, w końcu jesteśmy na forum gdzie każdy może wyrazić swoje poglądy. istotną dyskusji jest wskazywanie co raz kontr argumentów, próba przechylania strony przeciwnej do swojej racji itd. rozumie jednak, że zadanie Cię forumowiczu przerosło, coś puściło i stąd hasła " godne idioty" i rynsztokowa inteligencja. ja Cię nigdzie nie obraziłem, nawet tego teraz nie robię choć zasługujesz ale po co, choć może wówczas zaczęli byśmy rozmawiać jak równy z równym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
Forumowiczu drogi, rozumie że nie zgadzasz się z moim postulatem NIE dla pomnika tego wątpliwego prezydenta. każdy ma swoje zdanie, w końcu jesteśmy na forum gdzie każdy może wyrazić swoje poglądy. istotną dyskusji jest wskazywanie co raz kontr argumentów, próba przechylania strony przeciwnej do swojej racji itd. rozumie jednak, że zadanie Cię forumowiczu przerosło, coś puściło i stąd hasła " godne idioty" i rynsztokowa inteligencja. ja Cię nigdzie nie obraziłem, nawet tego teraz nie robię choć zasługujesz ale po co, choć może wówczas zaczęli byśmy rozmawiać jak równy z równym
Przeczytaj swoją wypowiedź; skąd wiesz, że większość mieszkańców itd; i to z pistolecikiem. Nie dość, że to beznadziejnie głupie to jeszcze rynsztokowe, i na to zwróciłem uwagę. Już nawet nie na to, że przeciez to pomnik wszystkich ofiar... Ty oczywiście odszczekujesz się, że ja powinienem prowadzić dyskusję z tobą. Z kim? Z tobą? Z takimi "argumentami". Wystarczy cię obśmiać. Jesteś za głupi na dyskusję ze mną. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy PiSowcy udławcie się tym swoim żalem, śmiercią i martyrologią. Oby po Was przyszła radość i szczęście, z tego co łączy i jest powodem do dumy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...