Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie te tłumy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o boszzz jaka dzicz, ja pasuje, mam gdzieś matkom z dziecmi na reku radzę to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk z Hetmanem zapraszali na otwarcie lotniska a okazuje się że nawet tego nie potrafią zorganizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojeb... już tych ludzi.. co im zaśpiewa gazeta lub tv to ogłupieni czynią... propaganda sowiecka to przy tym pryszcz co teraz ludziom z mózgów robi tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd dłużej na to patrzec i słuchać tej medialnej papki rodem z PRLu Dzieciakom się nie dziwie chciały by zobaczyć jak samolot wygląda ale tego nie zobaczą czeka ich szynobus Żałosne to ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to ciekawe zjawisko ale i niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jestem z powrotem - JEDNO WIELKIE GÓWNO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam tu spisek. Koło Bystrzycy jest zawsze dużo mgły i rosną bzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC. CO TAM OGLADAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak brakuje na Lubelszczyźnie dobrych wydarzeń kulturalnych , sportowych czy muzycznych . A na miejscu okazuje się dopiero po co to wszystko jakie korzyści maja media za nagłaśnianie tak nieudanego przedsięwzięcia .Ogłupianie ludzi medialno konsumpcyjną papką .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzystwo, które nie załapało się na otwarcie H&M, spokojnie ludzie, kto dziś nie zdąży ma jeszcze promocje karpia na święta (słynny bieg po karpia, notabene walczący o dostanie sie na olimpiade"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się ludziom dziwić? Ci co nie mieli okazji wybrać się na last minute do Egiptu, albo na zmywak do Londka, to gdzie niby mogli zetknąć się z lotniskiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale barachło, co wschód to wschód.....przewaznie ci starsi niby pobozni, radia ma.ryja sluchaja a zachowac sie nie umieja , stare mochery. MPK owinna za ten przejazd wziac po 2 zyla od łebka, to by sie tak nie pchali, do autobusu jak swinie do koryta. istna chołota! wstyd!!!! babki i dziadki, wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mero napisał:
Już jestem z powrotem - JEDNO WIELKIE GÓWNO!!!!
a poierwszy sie pchałes do autobusu!!!!!!!!!!! hehehhe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby dojechac do lotniska trzeba czekać w korkach ok 2 godzin. Zreszta i tak samochód trzeba zostawić ok 2 km. Od lotniska. Aktualanie cały Świdnik jest zakorokowany i dojazd na lotnikso od strony Mełgwi również. Ja na lotniku byłem przed 10 i wtedy jeszcze było znośnie ale teraz masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja przyjadę na wiosnę na uroczyste zamknięcie z powodu bankructwa spowodowanego kosmicznymi wydatkami na utrzymanie lotniska w czasie zimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to czemu żaden busiarz nie podstawił busa na lotnisko. Przecież dzięki CB, nadmiernej prędkości, wyprzedzaniu na trzeciego, chamskim tekstom itp. moglibyśmy szybciej dojechać na lotnisko. Bus zamiast jechać Mełgiewską mógłby wjechać w jakieś osiedlowe czy polne uliczki gdzie nie wjechał by autobus MPK i w ten sposób mógłby spokojnie dotrzeć do airportu. Dzięki dobrej pojemności busa, wszyscy pasażerowie by się zmieścili. Takie jest myślenie niektórych internatów, że busy mają wyższość nad koleją. A ja powiem, że to kolej ma wyższość nad busami. Pociągiem dojedzie się szybciej niż busem objeżdżającym korek polną drogą, w której może ugżąść i nie pojechać dalej. Po za tym pociąg to cywilizowany środek transportu, a bus to nic innego jak marszrutka na Ukrainie, Kazachstanie czy Bangladeszu. I busy mają być lepsze. Nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wieś niaki i bu raki te lublyniaki Lotniska nie widzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie to dlaczego jeśli chodzi tylko o MPK, ZTM, komunikacje miejską czyli takie hasła kluczowe muszą zawsze pojawiać się masowo starsi ludzie. Godzina 7 rano autobusy pełne bo w lidlu gdzieś na drugim końcu miasta obniżyli cene bułek o 3 grosze. Tutaj teraz też niby tacy dojrzali i w ogóle co to nie oni a pchali się równo, żeby nie powiedzieć najbardziej. Ale no co lotnisko warto zobaczyć ponieważ będą latać co tydzień po świeże owoce z Grecji a młodzi itd., to ... A i gratuluje organizatorom, że zamówili AŻ tyle autobusów dla Lublina od ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekaliśmy z dziećmi prawie godzinę w Świdniku na autobus i nie ma szans dostać się do środka, a parę ostatnich nawet przestało się zatrzymywać na przystankach! Szkoda stać i marznąć - a najbardziej zawiedzione są dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...