Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Tragedia na przejściu dla pieszych

Utworzony przez byk, 2 lipca 2009 r. o 20:58 Powrót do artykułu
niezłe nogi ma ta 27 latka ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie ""święte krowy"" już wielokrotnie musiałem uciekać na inny pas, aby nie potrącić wbiegającej na jezdnię bez mózgu istoty. A najgorzej jest na przedłużeniu deptaka, czyli Kapucyńska i Królewska. Nie ma mozliwości zahamowania 3 lub 5 metrów przed takimś kimś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ul. Turystycznej i Kalinowszczyzna" - takiego skrzyżowania w Lublinie to raczej nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIEM , ŻE MACIE TO GDZIEŚ ALE PIERWSZA NA MIEJSCU BYŁA STRAŻ MIEJSKA I TO ONA UDZIELAŁA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ I WEZWAŁA POGOTOWIE. aLE.... TAK ZLIKWIDOWAĆ ICH BO SĄ NIE POTRZEBNI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no oczywiście "kierowca nie zdążył wyhanmować", bo przeciez 40 ton stanie w miejscu bo ktos mu wyjdzie na droge. Jedyne co można zrobić to hamować i uciekać choć nie zawsze jest gdzie. I tu do pieszych bym sie zwrócił. Więcej rozwagi, bo nie raz 10 metrów przed samochodem ktoś wychodził. A póxniej zobaczycie artykuł "kierowca cieżarówki nie wyhamował". p.s do autora tekstu T.I.R to nie zestwa pojazdu tylko pakt ułatwiający kierowcom przekraczać granice. NIe wiem czemu zawsze podajecie nazwe TIR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiło się ślepej kurze ziarno.... TAK ZLIKWIDOWAĆ ICH BO SĄ NIE POTRZEBNI (a czasami wręcz niebezpieczni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jer napisał:
Trafiło się ślepej kurze ziarno.... TAK ZLIKWIDOWAĆ ICH BO SĄ NIE POTRZEBNI (a czasami wręcz niebezpieczni)
dobrze ciężarówki trzeba zlikwidować a ty idioto wrócisz do czasów KOMUNY bo niestety w sklepach nie będziesz miał nic, bo niestety nasza kolej panstwowa nie jest w najlepszej kondycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jer napisał:
Trafiło się ślepej kurze ziarno.... TAK ZLIKWIDOWAĆ ICH BO SĄ NIE POTRZEBNI (a czasami wręcz niebezpieczni)
no tak, innych rzeczy też byś nie miał. Nowy komp mógłbyś kupić ale w pewexie no i cała gospodarka panstwowa upadłaby. Bo nie wiem czy wiesz że polski transport lądowy w ponad 80% opiera sie na transporcie samochodowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochód ma zderzaki człowiek niestety nie. Często piesi o tym zapominają i wtedy dochodzi do tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je...ne tiry !!! Wyj...ać na kolej . Tyle wypadków powodują .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...laska nie ogarnęła tematu, wbiegła pod tira, a bogu ducha winnego kierowcę zaraz powieszą na tym forum... co za wieś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobilek napisał:
dobrze ciężarówki trzeba zlikwidować a ty idioto wrócisz do czasów KOMUNY bo niestety w sklepach nie będziesz miał nic, bo niestety nasza kolej panstwowa nie jest w najlepszej kondycji
Koledze chodzilo o likwidacje nierobow ze strazy wiejskiej,ludzie wczytujcie sie w to co komentujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nsdbhud napisał:
Je...ne tiry !!! Wyj...ać na kolej . Tyle wypadków powodują .
zważ tylko na to że 70% wypadków z udziełem ciężarówek powodowanych jest przez samochody osobowe, deklu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...