Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Ubywa autobusów, 21 i 45 będą jeździć rzadziej

Utworzony przez Janusz, 10 października 2009 r. o 14:39 Powrót do artykułu
I to jest wlaśnie ZTM Lublin. Likwiduje komunikacje prywatna nie dając nic z wazmian. To już kolejna linia wykonczona przez tą bande kolesiów z UM i Pani Kolodziej-Wnuk. Ile jeszcze czasu będziemy utrzymywać tych darmozjadów z ZTMu ?? W Warszawie czy Gdyni taka sytuacja była by nie do pomyślenia. ZTM odrazu zorganizowałby komunikacje zastępczą do czasu przetargu. Ale cóż, mamy Nowy Lunblin ze starymi urzędnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest napisane że ZTM likwiduje? Prywatny przewoźnik z dnia na dzień postanowił wycofać się z interesu, bowiem naprawa autobusów jest już nieopłacalna a ryzyko wożenia takim złomem jest za duże. Popytaj kierowców niektórych prywatnych przewoźników o tym czym jeżdżą. I tak wygląda konkurencja w komunikacji w wersji lubelskiej. Ewenement na skalę ogólnopolską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie jest napisane że ZTM likwiduje? Prywatny przewoźnik z dnia na dzień postanowił wycofać się z interesu, bowiem naprawa autobusów jest już nieopłacalna a ryzyko wożenia takim złomem jest za duże. Popytaj kierowców niektórych prywatnych przewoźników o tym czym jeżdżą. I tak wygląda konkurencja w komunikacji w wersji lubelskiej. Ewenement na skalę ogólnopolską.
Owszem, ale ZTM został powołany chyba w celu organizacji i poprawy komunikacji w Lublinie, no chyba że aby pozatrudnaić pare pociołków. To ze linia była obsługiwana przez prywaciazy to wiem doskonale, oraz jeździłem tym ich złomem nie raz. Ale jednak zapewniała dojazd, teraz niestety nie ma nic. I ZTM powinien zapewnić komunikacje i pojazdy do obsługi linii. Ale cóż łatwiwjj ganiać za busami i im wlepiać kary za czasy czy przystanki, bo tu będize lepsza kasa.... DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wycofujcie dalej autobusy to bedzie mozna latwiej sie gdziekolwiek dostac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym proponował żeby ZTM bądź MPK poszukało nowego dodatkowego przewoźnika (jakiegoś dobrego) który obsługiwałby pewne linie...tak jest np. w Warszawie gdzie firma "dodatkowa" Mobilis nie dość, że obsługuje kilka lini to jeszcze kupiła bodajże 50 nowych Solarisów dla Warszawy...a z tego co wiem to firma Mobilis nie działa tylko w Warszawie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rynth napisał:
ja bym proponował żeby ZTM bądź MPK poszukało nowego dodatkowego przewoźnika (jakiegoś dobrego) który obsługiwałby pewne linie...tak jest np. w Warszawie gdzie firma "dodatkowa" Mobilis nie dość, że obsługuje kilka lini to jeszcze kupiła bodajże 50 nowych Solarisów dla Warszawy...a z tego co wiem to firma Mobilis nie działa tylko w Warszawie..
HEHEHE właśnie otworzyli koperty z pierwszego przetargu i wygrała firma Irex z sosnowca. Jej wlaściciel jest również właścicielem firmy metor która słynie z palących się autobusów. To są nasze działania ZTMu !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i proszę, od kiedy prywatni przewoźnicy zostali zmuszeni do zachowania przyjamniej minimalnych standardów i muszą mieć kasy fiskalne to przestaje im się opłacać biznes.Ludzie chwalmy to MPK bo jakby tak oddać transport w prywatne ręce to przyszłoby nam na piechtę chodzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Owszem, ale ZTM został powołany chyba w celu organizacji i poprawy komunikacji w Lublinie, no chyba że aby pozatrudnaić pare pociołków. To ze linia była obsługiwana przez prywaciazy to wiem doskonale, oraz jeździłem tym ich złomem nie raz. Ale jednak zapewniała dojazd, teraz niestety nie ma nic. I ZTM powinien zapewnić komunikacje i pojazdy do obsługi linii. Ale cóż łatwiwjj ganiać za busami i im wlepiać kary za czasy czy przystanki, bo tu będize lepsza kasa.... DNO
I ZTM to robi ogłoszono już przetargi na wszystkie kursy obsługiwane przez prywaciarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
HEHEHE właśnie otworzyli koperty z pierwszego przetargu i wygrała firma Irex z sosnowca. Jej wlaściciel jest również właścicielem firmy metor która słynie z palących się autobusów. To są nasze działania ZTMu !!!!
Jeszcze nie wygrała, na razie wiemy tylko że zaoferowała najniższą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rynth napisał:
ja bym proponował żeby ZTM bądź MPK poszukało nowego dodatkowego przewoźnika (jakiegoś dobrego) który obsługiwałby pewne linie...tak jest np. w Warszawie gdzie firma "dodatkowa" Mobilis nie dość, że obsługuje kilka lini to jeszcze kupiła bodajże 50 nowych Solarisów dla Warszawy...a z tego co wiem to firma Mobilis nie działa tylko w Warszawie..
Kupiła bo wygrała przetarg w którym takie autobusy były wymagane. U nas niestety będą pewnie starsze, ale to raczej wina mniejszych pieniędzy i krótszej umowy. Ale przetargi już są ogłoszone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz napisał:
Owszem, ale ZTM został powołany chyba w celu organizacji i poprawy komunikacji w Lublinie, no chyba że aby pozatrudnaić pare pociołków. To ze linia była obsługiwana przez prywaciazy to wiem doskonale, oraz jeździłem tym ich złomem nie raz. Ale jednak zapewniała dojazd, teraz niestety nie ma nic. I ZTM powinien zapewnić komunikacje i pojazdy do obsługi linii. Ale cóż łatwiwjj ganiać za busami i im wlepiać kary za czasy czy przystanki, bo tu będize lepsza kasa.... DNO
Myślicie że jakiś przewoźnik zacznie obsługę linii z dnia na dzień, sam zakup lub leasing autobusów musi trochę potrwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Jeszcze nie wygrała, na razie wiemy tylko że zaoferowała najniższą cenę.
Jeśli najwazniejszym kryterium decydującym o wyborze oferty jest cena, to ciekawe kto wygra... A wogóle ,,a'' pracujesz w ZTMie czy masz rodzinke tam pracującą skoro bronisz tak tej bandy nieudaczników i pociotków ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...