Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Uwaga kierowcy, omijajcie po południu ul. Nałęczowską

Utworzony przez M Leńczuk., 20 września 2013 r. o 14:54 Powrót do artykułu
Nie idą tam mieszkańcy Szerokiego. Idą tam NIEKTÓRZY mieszkańcy Szerokiego. Zapewniam, że są tam też normalni ludzi tacy jak ja, którzy nie popierają utrudniania życia zwykłym ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie bedzie policja? Policjant powinien stac na srodku przejścia i kierować ruchem. raz piesi, raz samochody. Kto się nie stosuje mandat. Jak nie pomaga to nastepny i tak do skutku. Droga jest dla wszystkich. Niech sobie protestuja blokujac wlasne osiedle, albo niech chodzo w kolko ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram !!! tylko proszę pamiętać że szorokie to nie tylko Biskupińska !!! :) Wiślan też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcieli mieszkać poza miastem to mają tego uroki . jak ktoś napisał wyzej- niech utrudniają życie pod ratuszem albo na własnym osiedlu , a nie przypadkowym kierowcom . jesli ktos zostanie narazony na szkody powinien pozwac tych pozal sie boze nuworyszy których pozamiejskie zycie przeroslo:.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ile tych dzieci będzie w klasie. Jeden nauczyciel będzie uczył kilku przedmiotów. Tak więc rodzice z Szerokiego,  zafundują swoim dzieciom "wysoki" poziom nauczania. Egoiści. Światła, jak najbardziej, asfalt, też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może grupa cwaniaków dezorganizowac ruch na tej trasie .Wystarczy postawić policjanta lub Krokodyla z ITD(niech coś robią) ktory to będzie pozwlał przejśc lub przejechać >Zwykła regulacja ruchu a tym Biedakom z szerokiego 500 zł. kadorazowo mandacik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Szerokiego i jestem bardzo zdziwony formą protestu... utrudnianie życia niewinnym ludziom wracającym z pracy jest absurdem!!! podzielam pogląd by wybudowano tu szkołę - najbliżej połozone są na Sławinku i Dąbrowicy, więc dzieci same raczej do niej nie dotrą; jestem też za sygnalizacją świetlną w okolicy sklepu, kościoła i budującej się Stokrotki przy skręcie na Dąbrowicę; co się tyczy ulicy asfaltowej... wydaje mi się, że jak ktoś kupuje działkę to wie przy jakiej jest drodze, a działka o jakim jest pochyle - niepodobało się trzeba było zainwestować w innym miejscu. Myślę, że brak dróg asfaltowych na tym osiedlu jest dość powszechny i jeśli robić asfalt to wszędzie a nie tam gdzie ktoś głośno krzyczy i blokuje drogę licząc na co: na współczucie?  Forma protestu godna Leppera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...