Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W nowych autobusach miejskich zapłacisz kartą za bilet. Zbliżeniowo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2016 r. o 12:38 Powrót do artykułu
Niepolecam. Płatności karto, a zwłaszcza zblirzeniowe nie sa bezpieczne. Ja urzywam tylko gotówki. Karta jest tylko do wypłacania z bankomatu. Lepiej i szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza kartą do wypłacania gotówki używaj jeszcze ortografii i główki, ja płace zbliżeniowo tam gdzie to możliwe, jest bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płać, płać, aż cie okradno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zasypać ZTM uwagami o tym żeby dało się kupić też za gotówkę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Essi -do czasu ,niedouczony filozofie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prosze... Można? Można :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
essi napisał:
poza kartą do wypłacania gotówki używaj jeszcze ortografii i główki, ja płace zbliżeniowo tam gdzie to możliwe, jest bezpiecznie
taki szpan zapłacić kartą 2 złote
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czekamy na pierwsze ofiary e-złodziei !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinian powonno wozić tylko nasze mpk w którym pracują lublinie, tworzyć miejsca pracy, rozwijać się etc., etc. Po co komuś oddawać pole??!!! Uważam.że taki lokalny patriotyzm jest jak najbardziej wskazany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie trasy w mieście powinno obsługiwać jedne przedsiębiorstwo transportowe i powinno nim być lubelskie MPK. Cena biletu taka sama, rozkład jazdy ustalany przez ZTM, nawet autobusy wyglądają niemal identycznie, różnią się co najwyżej kolorem, tablicami rejestracyjnymi. Po co to wszystko, chyba tylko po to, żeby paru prezesów mogło zarobić. A prywaciarze owszem jak chcą to niech jeżdżą, ale po konkurencyjnych cenach i w konkurencyjnych godzinach,tak jak to było kiedyś np.autobusy za złotówkę. Niech najwyżej coś odpalają miastu za korzystanie z przystanków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niepolecam. Płatności karto, a zwłaszcza zblirzeniowe nie sa bezpieczne. Ja urzywam tylko gotówki. Karta jest tylko do wypłacania z bankomatu. Lepiej i szybciej.
Jeżeli "wypłacanie z bankomatu" uważasz za bezpieczne - a płacenie zbliżeniowo za niebezpieczne, to chyba... zmien lekarza psychiatrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie to podstawowy standard pod kątem automatów biletowych a autobusach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wprowadzić trzeba furmanki dla buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi się podoba, ale co z reklamą wyświetlaną w autobusach z przed pół roku. czy tak samo będzie z kasami, będą wisiały i nic poza tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...