Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin w obronie Puszczy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 r. o 19:22 Powrót do artykułu
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda akcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego zieloni zawsze kojarzą się z lewactwem? Dlaczego lewactwo zawsze promuje dew i acje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na pis. Skutki i tak będą opłakane już niebawem. Ustawy ustawiane potajemnie. Długopis wszystko podpisze, a my będziemy za wszystko płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
one sie lizaly? jesli lesbijki beda w tej puszczy to ja ja bronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa na zgodę ! Ekoteroryści zabierzcie korniki do swoich mieszkań !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lesboludzie koderaści i piczolizajki. Lewactwo jak zwykle razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakiś szerszy kadr z tym tłumem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była normalna pikieta pod siedzibą pisu, wystąpienia, skandowanie ludzi, którym nie jest obojetny los Puszczy (przez niektórych nazywanych lewakami czy ekoterrorystami) i co najważniejsze - demonstracja pokojowa. Nie wiem skąd to zdjęcie... może z parady równości. A propos tych zwolenników władzy, którzy tak licznie tu piszą (może są opłacani?) chyba jednak tęskni Wam się za komuną. Ale nie martwcie się PRL-bis już blisko, jeszcze kilka podpisów klęczona i będziemy w "raju" na kolejne 50 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo.... a na zdjęciu to Eskimosi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nooo paru osobowy tłum z laska, ktora trzyma tabliczke Puszcza ' m sie w lesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawiczki to cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjęcie z lisbijami, ja pieprze, a kto będzie je zapładnial, chyba, że dziki w lesie, gdzie 500+, gorzej jak islamiści,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczestnik napisał:
To była normalna pikieta pod siedzibą pisu, wystąpienia, skandowanie ludzi, którym nie jest obojetny los Puszczy
  Jak wy jesteście normalni to ja jestem papież Pius. Nikt nie musi opłacać komentarzy przeciwko lewactwu. Wystarczy na was popatrzeć i same się piszą z obrzydzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pochu ja nam ts puszcza pełna kleszczy i innego badźiewia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prawcku zrobić. Wyciąć całą puszczę. Drewno na papier przerobić i wydrukować dzieła wodza Kaczyńskiego. Niech naród czyta. Ta puszcza to jakiś niepotrzebny balast. Na ziemi po jej wycięciu buraki mozna posadzić. Cukrowe unii na złość, zeby byla nadprodukcja cukru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o wycinkę tylko o walkę ze sznikami drzew, część obumarłych trzeba wyciąć i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wy jesteście normalni to ja jestem papież Pius. Nikt nie musi opłacać komentarzy przeciwko lewactwu. Wystarczy na was popatrzeć i same się piszą z obrzydzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa na zgodę ! Ekoteroryści zabierzcie korniki do swoich mieszkań ! A jakiś szerszy kadr z tym tłumem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...