Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: W środę autobusy pojadą szybciej

Utworzony przez As, 9 kwietnia 2013 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Pieprz... o czasowym odjeździe autobusów już mnie denerwuje. Od miesiąca nie mogę zdążyć na 10 bo rano przyjeżdża co najmniej 5 minut przed czasem a po południu spóźnia się niewiadomo ile...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MOŻE ŁASKAWIE ZROBILI DARMOWE PRZEJAZDY NA TEN DZIEŃ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHAHA, ale się uśmiałem, punktualnośc z ozkładem!!!! Dobra komedia. Zdarza się, że są punktualnie, ale to jest rzadkość!!!! A może to wirtualna punktualność bo często też nie ma kursów wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze: bez sensu - w środę jest inny ruch niż w poniedziałek czy piątek - żeby wynik był wymierny trzeba by cały tydzień tak zrobić.. po drugie na punktualność ma wpływ również kilka innych czynników (niezależnych) np. warunki atmosferyczne, ilość januszy kupujących bilety u kierowcy, ilość starych bab wpełzających do autobusów z prędkością żółwia.. po trzecie.. czemu akurat.. 10 KWIETNIA.. ? a po czwarte (już na serio ): Autobusy się spóźniały, spóźniają i będą spóźniać bo taka jest kolej rzeczy i uważam że i tak jest ok - ja nie doświadczam za często tego o czym piszą przedmówcy - a na duży plus zasługuje system tablic świetlnych. Pozdrawiam MZK Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co o tym samym pisać codziennie? Dzieciaki - pseudo dziennikarze z Dziennika nie mają o czym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pasażerowie powinni dziś na wszelki wypadek wcześniej przyjść na przystanek." A dlaczego "DZIŚ"???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Państwa !!! Wiecie po co Pan Prezes wymyśla te akcje i chce żeby jeździły pojazdy bez rozkładu - żeby nie było skarg na punktualność a wtedy zadowolenie pasażerów rośnie. To jest pomysł !!! Zgłosić den pomysł do absurdów roku!!! Panie Prezesie nie tędy droga, jak się komuś śpieszy to jest taxi lub własny pojazd , a zbiorowy to rozkład jazdy. Wiem że wyniki ekonomiczne to jest bolączka głowy ! Pytam ile jutro Pan zarobi bo nie będzie Pan płacił kar - pisz Pan prawdę i nie owijaj niczego w bawełnę Może Pan źle to skończyć jak Pana poprzednicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Witam Państwa !!! Wiecie po co Pan Prezes wymyśla te akcje i chce żeby jeździły pojazdy bez rozkładu - żeby nie było skarg na punktualność a wtedy zadowolenie pasażerów rośnie. To jest pomysł !!! Zgłosić den pomysł do absurdów roku!!! Panie Prezesie nie tędy droga, jak się komuś śpieszy to jest taxi lub własny pojazd , a zbiorowy to rozkład jazdy. Wiem że wyniki ekonomiczne to jest bolączka głowy ! Pytam ile jutro Pan zarobi bo nie będzie Pan płacił kar - pisz Pan prawdę i nie owijaj niczego w bawełnę Może Pan źle to skończyć jak Pana poprzednicy.
Panie Leszku głupiś Pan że szok!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
narzekanie narzekanie narzekanie choroba narodowa Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
narzekanie narzekanie narzekanie choroba narodowa Polski
Jak nie narzekać jak młodzi za granicę mus . a tu trzeba robić do 67,a pracy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE BY TAK ZROBOĆ TEN DZIEN DNIEM BEZ BILETU:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrobić kurs dla kierowców z zasad savoir vivre. Niektórzy z nich wyładowują swoje frustracje na pasażerach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tego lepiej by wprowadzili zakaz prowadzenia rozmów przez komórki - PROWADZENIA nie odbierania gdy dzwoni telefon. od poniedziałku do piątku na końcowym 32 wsiada damessa i ledwie posadzi 4 litery wyciąga komóre i nawija tak przez prawie całą drogę - o pierdołach że zapłaciła rachunki i nie wie czy jej starczy do 1-go że promocja na bilbordach, że dzisiaj wstać nie mogła - co to k***a resztę pasażerów obchodzi ??? Brak kultury i wychowania, brak wiedzy nt podstawowych zasad współżycia społecznego. I żeby było jasne - nie chodzi o zakaz odbierania czy przekazania krótkiego komunikatu przez telefon tylko zakaz prowadzenia rozmów, nie dziwię się ludziom że zakładają sluchawki i mają gdzieś wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej odjada? Wczesniej na przystanku? Co za bzdety. Ja czekałam na autobus 8 minut - tyle miał spóżnienia. Potem na kazdym przystanku kierowca opózniał odjazdy. Przez to spozniłam sie do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz13 napisał:
Zamiast tego lepiej by wprowadzili zakaz prowadzenia rozmów przez komórki - PROWADZENIA nie odbierania gdy dzwoni telefon. od poniedziałku do piątku na końcowym 32 wsiada damessa i ledwie posadzi 4 litery wyciąga komóre i nawija tak przez prawie całą drogę - o pierdołach że zapłaciła rachunki i nie wie czy jej starczy do 1-go że promocja na bilbordach, że dzisiaj wstać nie mogła - co to k***a resztę pasażerów obchodzi ??? Brak kultury i wychowania, brak wiedzy nt podstawowych zasad współżycia społecznego. I żeby było jasne - nie chodzi o zakaz odbierania czy przekazania krótkiego komunikatu przez telefon tylko zakaz prowadzenia rozmów, nie dziwię się ludziom że zakładają sluchawki i mają gdzieś wszystko i wszystkich.
Che che, to ja kiedyś byłam świadkiem,jak dziewczyna przez dobrych parę minut rozmawiała ze swoim byłym: "nie,nie przebaczę ci, nie mogę, mozesz mnie prosić ale to nic nie da..." itd w tym klimacie.Nie wiedziałam gdzie uszy schować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeremy Scott 3 Tongue Attitude Jeremy Scott Adidas Instinct Hi Jeremy Scott Adidas Pink Poodle Jeremy Scott Adilette Sandals Jeremy Scott Air Force Flag Jeremy Scott American Flag Jeremy Scott Bones Jeremy Scott Camo Wings Jeremy Scott Clear White Wings
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Several months ago, Adidas unveiled its latest sneaker design from outrageous; Beverly Hills designer Jeremy Scott Wings -- a shoe that features bright yellow shackles that attach to the wearer's ankles. "Got a sneaker game so hot you lock your kicks to your ankles?" asked the Adidas official Facebook page. Though the design has been released for a while, this week, a buzz began on social media as consumers began to complain that the shoes evoked images of slavery jeremy scott adidas wings. "Any designer that's nostalgic for slavery will Never have my support Jeremy Scott Wings ; said one commenter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...