Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: WC z klimą za 1 zł, ale tylko na 15 minut

Utworzony przez aaa, 11 października 2012 r. o 19:00 Powrót do artykułu
15 min na szybki numerek wystarczy, już widzę te kolejki pod "budexem" za mich czasów takich udogodnień nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 15 min drzwi się zablokują i komputer gaz wpuści ,rozweselający żeby zesrać się ze śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
15 min na szybki numerek wystarczy, już widzę te kolejki pod "budexem" za mich czasów takich udogodnień nie było
No cóż potrzeba matką wynalazku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 Zet to śmiech - 2 zł to też nic ale odstraszy obszczymurków i Rumunów ! Pomysł doskonały i potrzebny - czy jako społeczeństwo zdamy egzamin - OBY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
15 minut to kpina. Jak mnie sraczka złapie, to i można 40 minut siedzieć i końca nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
15 minut to kpina. Jak mnie sraczka złapie, to i można 40 minut siedzieć i końca nie widać.
o cholera jedz mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla POlszewików napisał:
szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą [/quote] [quote name='Nie dla POlszewików' timestamp='1349976375' post='683126'] szybki sex, taniej niż w hotelu w ciepełku z klimą
O TAK nie ma nic przyjemniejszego od posuwania pijanej panny w obsranym kiblu za złotówkę ciebie to chyba w dworcowym szalecie poczęto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak wrzuce 2zł to będę miał 30 minut ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co sie stanie jak bede dluzej niz 15 minut??przyjedzie policja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pola napisał:
a co sie stanie jak bede dluzej niz 15 minut??przyjedzie policja??
nie....szambonur...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po 15 minutach gówno wyleci z rury i wyrzuci mnie na zewnątrz, czy tylko ewentualne gazy odpalą się i sru na chodnik? A wiem jak to będzie. Po prostu po 15 minutach drzwi się otworzą i wszyscy zobaczą delikwenta, który zasiedział się 1 minutę dłużej i nie wciągnął spodni. Konicznie niech rada uchwali tez ten czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a słyszeliście że na Unickiej Kibel postawili, ale nie ma przyłącza wody? Uśmiałem się wczoraj bo mi mówili że to że nie ma to jeszcze nic, ale nikt o to przyłącze wcale nigdzie nie występował....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O TAK nie ma nic przyjemniejszego od posuwania pijanej panny w obsranym kiblu za złotówkę ciebie to chyba w dworcowym szalecie poczęto
mówisz o sobie , Gratulacje !!!! Podziękuj mamie, a jak masz możliwość i znasz ojca to tez , na twoim miejscu to bym kontynuował tradycje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki absorbujący temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiego licha jest nowa toaleta na ul. Lipowej? Postawili ją trzy metry obok toalety miejskiej. Jaki to ma sens? Nie mówiąc już o tym, że 20 m dalej jest toaleta bezpłatna w Plazie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
among ojmamb napisał:
a jak wrzuce 2zł to będę miał 30 minut ?
Nie Będziesz miał 15 minut i nie wyda Ci reszty z 2 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...