Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co z prawem własności? Moja kamienica, ja wydaję kasę na elewacje i chcę zarobić na remont, więc reklamuję np. podpaski. Skoro nie zarobię, to tynk odpadnie i będzie szpetota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma razie jest tak że ci którzy mają pełno reklam na kamienicy i tak jej nie odnawiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z prawem własności? Moja kamienica, ja wydaję kasę na elewacje i chcę zarobić na remont, więc reklamuję np. podpaski. Skoro nie zarobię, to tynk odpadnie i będzie szpetota
  więcej zarobisz na kamienicy schludnej pozbawionej setki blach i płacht, które w tym gąszczu i tak są nieczytelne. Poza tym własność nie oznacza: Wolność Tomku w swoim domku. Wewnątrz kamienicy możesz sobie wieszać co chcesz i jak chcesz, na zewnątrz oddziałujesz na otoczenie a to już ingerencja w "cudze" wolności i własności (jaką wartość ma kamienica sąsiadująca z takim "bangladeszem" jak twój?)   Moja partnerka jest trochę ekshibicjonistką i lubi sobie pochodzić po posesji z nagim biustem, ale ponieważ z ogrodu byłaby widoczna dla wszystkich to jej zabroniłem, mimo, że przecież ogród jest nasz. Rozumiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten zakaz będzie dotyczył także wystawianych właśnie gęb naszej elity politycznej i kandydatów do wygodnego życia w efekcie zbliżających się wyborów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z prawem własności? Moja kamienica, ja wydaję kasę na elewacje i chcę zarobić na remont, więc reklamuję np. podpaski. Skoro nie zarobię, to tynk odpadnie i będzie szpetota
To kraj bezprawia,gdzie własność prywatna istnieje tylko w teorii,jak całe państwo zresztą wg.słów polityka.Ciesz się,że firanek z okien nie każą ściągać na razie.Dodatkowy haracz dla koalicji PO-PSL/mam nadzieję,że tylko do jesieni/,by mogli jeść ośmiorniczki.Nie płacisz-szpeci.Zapłacisz już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz smutasy z pisu szczekają, bo chcieliby zalepić wszystko swoimi mordami, odpust róbcie u siebie we wiosce discopolowcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej zarobisz na kamienicy schludnej pozbawionej setki blach i płacht, które w tym gąszczu i tak są nieczytelne. Poza tym własność nie oznacza: Wolność Tomku w swoim domku. Wewnątrz kamienicy możesz sobie wieszać co chcesz i jak chcesz, na zewnątrz oddziałujesz na otoczenie a to już ingerencja w "cudze" wolności i własności (jaką wartość ma kamienica sąsiadująca z takim "bangladeszem" jak twój?)   Moja partnerka jest trochę ekshibicjonistką i lubi sobie pochodzić po posesji z nagim biustem, ale ponieważ z ogrodu byłaby widoczna dla wszystkich to jej zabroniłem, mimo, że przecież ogród jest nasz. Rozumiesz?
nie musisz patrzeć na reklamy,ani na biust twojej partnerki,więc nie będzie "ingerencji" w Twoją "wolność" tym bardziej własność,która do ciebie nie należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie, gdzie jest zrobione to zdjęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubomelska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nie tylko miasto , czy reklamowy śmietnik !!! To również stan umysłu...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem z niewłaściwym gospodarowaniem przestrzenią publiczną dotyczy już większości miast- w tym miejscu narodził się projekt serwisu dedykowanego wyłącznie reklamie: UniversalBillboardPL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie, gdzie jest zrobione to zdjęcie?
Lubomelska róg Czechowskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie wygrzebie się z chaosu reklamawego -Dlaczego ? Bo to Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklamy są częścią kraj obrazu miasta i tego nikt nie zmieni poza tym ktoś na pewno płaci za teren pod wynajem reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...