Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może byście się zajęli tirami, które przejeżdzaja przez Lublin odkąd wprowadzono opłaty na S17. Na ul. Nałęczowskiej usawiaja się do skrzyzowania z al. Krasnicką kolejki tirów i to nie sa te, które wożą ziemię na budowe odbwodnicy tylko normalne kontenerowce. Dobrym rozwiązaniem byłoby zwolnienie z opłaty na odcinku obwodnicy miasta. Nie znam sie na przepisach ale to jest rozwiązanie praktykowane na całym świecie, że obwodnice miast są wyłączone z opłat. Nasz prezytent Żuk ty się nie popisał, nie słyszałem o lobbowaniu aby wyłaczyć z opłat ten odcinek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis Policjant stanie żeby kierowac ruchem na skrzyżowaniu??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem tych "wykwalifikowanych pracowników" przy "regulacji ruchem" na skrzyżowaniu Grabskiego i Dr.Męcz. Majdanka w czerwcu. Jeden z jednej ulicy drugi z drugiej ulicy podawali jednocześnie sygnał do jazdy dla pojazdów, które wjeżdżały jednocześnie na skrzyżowanie. Jak "robiła się kicha" to jeden z "wykwalifikowanych" chował Tarczkę za plecy. jestem przekonany, że jeden z nich to nawet karty rowerowej nigdy w życiu nie miał. Poniosłem koszty i zadzwoniłem do Dyżurnego Ruchu Drogowego, dyżurna poinformowała mnie, że powinni mieć uprawnienia i to wszystko. Radzę zainstalować w samochodzie na czas tych wyłączeń kamerki, żebyście mogli po fakcie udowodnić, że do kolizji doprowadził kierujący ruchem a nie kierowca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcy wszyscy razem módlmy się będą takie jatki jakich Lublin dawno nie widzial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skierować straż miejską do kierowania ruchem... anie zapomniałem, oni umoim tylko fotoradara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta... Najmądrzejszym rozwiązaniem jest to, że będą pracować na Kraśnickiej w godz. 7-18 czyli w największy ruch... No głupota! W normalnym kraju takie roboty robi się w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...